Programma (op titel) | Schuur
  • Datum vanaf
  • Verwacht
Je filtert op theater
Wis filters
Anne-Fay's Reaspora
Muziektheater 9 feb
Dag Papa
Dans 9 feb
Alioune Diagne
Detective Moncler
Theater 10 feb – 11 feb
Theater Oostpool
Het waarom beantwoord
Theater 11 feb
Productiehuis Theater Rotterdam: Mathieu Wijdeven
Every Brilliant Thing
Theater 14 feb – 16 feb
Het Nationale Theater
SatisFactory
Theater 16 feb – 18 feb
Booi Kluiving / Feikes Huis / De Nieuwe Oost
The Ozard of Wiz
Jeugdtheater 18 feb – 19 feb
Maas theater en dans / ROSE Stories
Recht
Interdisciplinair 22 feb
DOX
Try Not To Know What You Know
Interdisciplinair 22 feb
Merel Severs
De Langste Nacht
Theater 23 feb
Alexandra Broeder | Tijd van de Wolf
Future Citizens
Interdisciplinair 24 feb
New Dutch Connections
DARKMATTER
Interdisciplinair 24 feb – 25 feb
Cherish Menzo / Frascati Producties / GRIP i.s.m. De Coproducers
Midsland Oklahoma
Jeugdtheater 26 feb
Toneelschap Beumer & Drost
Johannes de Parkiet
Jeugdtheater 28 feb
De Grote Haay
Slinger!
Jeugdtheater 1 mrt
Simone de Jong Company
La Noche Eterna
Dans 1 mrt
Samir Calixto & Black Pencil
Chef KAnin - LAAt zich niet kisten
Jeugdtheater 2 mrt
Sawdust Symphony
Circustheater 2 mrt
SAWDUST SYMPHONY / KORZO
Pippi Powerrrrr
Jeugdtheater 3 mrt
Het Laagland
My First Tragedy: Iphigineia
Interdisciplinair 3 mrt – 4 mrt
NITE (Noord Nederlands Toneel + Club Guy & Roni)
Tuimel & Bounce
Interdisciplinair 5 mrt
Honey Eavis i.s.m. Frontaal Theaterbureau
The Making of Soros the Musical
Theater 8 mrt – 10 mrt
mugmetdegoudentand
De Dappere Soldaat
Theater 11 mrt – 29 apr
Toneelschuur Producties / Steef de Jong
STOM
Jeugdtheater 15 mrt
HNTjong
Coriolanus
Theater 16 mrt
Het Nationale Theater
Monumentaal
Theater 17 mrt – 18 mrt
Sadettin K.
Fantastisch
Jeugdtheater 19 mrt
BonteHond
LoveXL
Theater 21 mrt – 22 mrt
Maas theater en dans
Een nacht met Sjahrazade
Muziektheater 22 mrt
Club Classique
Solo Dagen
Theater 24 mrt – 25 mrt

Solo Dagen

Solo Dagen
De zus van Frida Kahlo
Muziektheater 28 mrt – 30 mrt
Ensemble SeaSession / Servaes Nelissen
A Clockwork Orange
Circustheater 31 mrt
Tall Tales Company
Dieven
Theater 1 apr – 11 mei
Toneelschuur Producties / Jessie L’Herminez
POPpulisme
Jeugdtheater 2 apr
Het Filiaal Theatermakers
Dance Me to the End of Love
Theater 5 apr – 6 apr
Frascati Producties / Floor Houwink ten Cate
OHM
Dans 7 apr
WArd/waRD / Ann van den Broek
Hier zit niemand op te wachten
Theater 12 apr
BonteHond / Orkater
Ik zou liever Angel heten
Theater 13 apr
Productiehuis Mevrouw Ogterop / Lotte Dunselman
Happy in Holland
Theater 14 apr – 15 apr
ROSE stories / Theater Bellevue / Via Rudolphi Producties
Eros
Dans 14 apr – 15 apr
Schweigman& / DOX
The Story of Travis
Theater 15 apr
Theater Rotterdam & Well Made Productions
Kinderen van het Verdwenen Woud
Jeugdtheater 16 apr
Duda Paiva Company
Not All Is Lost
Theater 19 apr
Theater Rotterdam / Davy Pieters
Starring #25
Theater 20 apr – 22 apr
Toneelschuur Producties
FRAMED
Dans 20 apr – 11 mei
Conny Janssen Danst
Second Life
Dans 22 apr
Shifft / Jasper van Luijk
Yuki's Revenge
Theater 26 apr – 29 apr
Orkater/De Nieuwkomers: Johnny Come Lately
Shut Up and Play With Me
Interdisciplinair 26 apr – 28 apr
Het Zuidelijk Toneel
Geen oog dicht
Jeugdtheater 30 apr
Studio Figur / STIP Producties
Ruzie
Jeugdtheater 2 mei
Theater Artemis / Theater Basel
BOG. 2
Theater 2 mei – 3 mei
BOG. / Het Zuidelijk Toneel
Het lammetje dat een varken is
Jeugdtheater 3 mei
Het Filiaal Theatermakers
Het geheven vingertje
Jeugdtheater 6 mei
Theater Artemis
Happy Days
Theater 6 mei
Het Nationale Theater
Wat vreet er aan Donnie Druif?
Muziektheater 7 mei
MaxTak / Marmoucha Orchestra
Cirque Mania
Theater 12 mei – 14 mei

Cirque Mania

Cirque Mania
Vanishing Point
Dans 13 mei

Vanishing Point

Cirque Mania
Panama Pictures
Moi-ra-i
Circustheater 14 mei

Moi-ra-i4+

Cirque Mania
Circuscollectief Trenina
De Tempel
Theater 17 mei
Nic Bruckman Projecten / Firma MES
Double Bill: Through & Kālī Mātā
Dans 19 mei
Korzo / Justin de Jager & Poernima Gobardhan
Hamlet en Ophelia
Theater 20 mei – 3 jun
Toneelschuur Producties / Internationaal Theater Amsterdam / Mateusz Staniak
Zus van mijn zus
Theater 26 mei – 27 mei
Via Rudolphi Producties / Marisa van Eyle / Ariane Schluter
Saman Amini's Integratieplan
Theater 7 jun
Black Sheep Can Fly / Theater Utrecht
Work Line
Dans 8 jun
Rutkay Özpinar / Korzo
Ibu 2
Dans 18 jun
Dansgroep Haarlem
Anemoonbewoners
Theater 18 jun
Sem Anne van Dijk
Ik zeg toch sorry
Theater 29 jun – 1 jul
Raymi Sambo Maakt | Theatergroep Aluin