wo 25 november 2026
Ayoub Kharkhach neemt je mee op een troostrijke zoektocht naar zingeving, waarin meeslepende verhalen en prachtige liedjes worden afgewisseld met humor.
Over cabaretvoorstelling En verbied de vogels om te fluiten
Tijdens zijn eerste avondvullende voorstelling En verbied de vogels om te fluiten zoekt Ayoub naar betekenis in alle ervaringen die hij tot nu toe heeft meegemaakt. Waarom nestelen gierzwaluwen zich in de moskee? En kan hij erop vertrouwen dat zijn moeder de antwoorden heeft? Ayoub gebruikt muziek als rode draad, terwijl hij je begeleidt op een bemoedigende zoektocht naar zingeving in een voorstelling vol meeslepende verhalen over eten, ziekte, en zijn bijzondere band met zijn moeder.
- Duur +- 90 minuten
Theater
Ontdek ons theaterprogramma!
In de Schuur zie je theatervoorstellingen van opkomende makers en gevestigde namen.
Film, theater en cultuur in het hart van Haarlem
Kom naar de Schuur voor theater, film, woordkunst en meer. 7 dagen per week! Ben je onder de 30? Geniet van voorstellingen voor slechts €11,-. Na je bezoek kun je gezellig napraten in ons Schuurcafé.