Onder 30 | Schuur

Onder 30

Thea­ter­lief­hebber én onder de 30? Dan zit je gebakken in de Schuur. Speciaal voor jou heeft de Schuur een lijst van inte­res­sante voor­stel­lingen gese­lec­teerd, die je als nog geen dertig­ja­rige tegen een lager tarief kunt bezoeken. Het vaste lage tarief bedraagt € 11 per voorstelling.

Booi Kluiving Feikes Huis De Nieuwe Oost Satis Factory Kars van den Heuvel
Cherish Menzo I Frascati Producties I GRIP DARKMATTER Yaqine Hamzaoui CAMPAGNEBEELD

Programma

Wo 5 okt

De Onaantastbaren
20:00 Theater
Firma MES

Vr 7 okt

Songs For No One
20:00 Theater
Nastaran Razawi Khorasani

Di 11 okt

Sturm & Drang
20:00 Theater
Blond & Cynisch

Do 13 okt

Nina Bobo: Joop
20:00 Theater
De Passant / Koen Verheijden

Wo 26 okt

DANSLOKAAL 10
20:00 Dans
Conny Janssen Danst

Do 27 okt

DANSLOKAAL 10
20:00 Dans
Conny Janssen Danst

Wo 2 nov

Fun and Games
20:00 Theater
Via Rudolphi Producties / Theater Bellevue

Do 3 nov

Fun and Games
20:00 Theater
Via Rudolphi Producties / Theater Bellevue
Past Present Zero
20:30 Dans
Denden Karadeniz / Zero Dance Theatre

Vr 4 nov

LENTE/22/K
20:30 Dans
LIBI / Ryan Djojokarso

Wo 9 nov

Oroonoko
20:00 Muziektheater
Orkater/De Nieuwkomers / UMA

Do 10 nov

Oroonoko
20:00 Muziektheater
Orkater/De Nieuwkomers / UMA
De jaren
20:30 Theater
Het Nationale Theater / Eline Arbo

Vr 11 nov

Oroonoko
20:00 Muziektheater
Orkater/De Nieuwkomers / UMA
De jaren
20:30 Theater
Het Nationale Theater / Eline Arbo

Za 12 nov

Oroonoko
20:00 Muziektheater
Orkater/De Nieuwkomers / UMA
De jaren
20:30 Theater
Het Nationale Theater / Eline Arbo

Vr 18 nov

Scala & Limited
20:30 Dans
Dansgroep Krisztina de Châtel

Za 19 nov

Scala & Limited
20:30 Dans
Dansgroep Krisztina de Châtel

Di 22 nov

Silenzio
20:30 Dans
LeineRoebana

Wo 23 nov

Silenzio
20:30 Dans
LeineRoebana

Vr 25 nov

Infinity Chan
20:30 Theater
Eva Line de Boer / Het Zuidelijk Toneel

Za 26 nov

Infinity Chan
20:30 Theater
Eva Line de Boer / Het Zuidelijk Toneel

Do 1 dec

DEK
20:00 Theater
Maatschappij Discordia

Vr 2 dec

Double Bill: LABA & Shadow Boxer
20:00 Interdisciplinair
Club Guy & Roni invites Mohamed Yusuf Boss / Lunatics & Poets

Za 3 dec

Double Bill: LABA & Shadow Boxer
20:00 Interdisciplinair
Club Guy & Roni invites Mohamed Yusuf Boss / Lunatics & Poets

Di 6 dec

Emma Watson - The Play
20:00 Theater
Caro Derkx / Frascati Producties

Do 8 dec

Stories @ Schuur: Minga of a House of Ruins
20:00 Theater
Ébana Garín Coronel
De Bananengeneratie
20:30 Theater
Toneelgroep Oostpool / Charli Chung

Vr 9 dec

Lady Chatterley's Lover
20:00 Theater
De Warme Winkel
De Bananengeneratie
20:30 Theater
Toneelgroep Oostpool / Charli Chung

Za 10 dec

Lady Chatterley's Lover
20:00 Theater
De Warme Winkel

Wo 14 dec

30 Appearances Out of Darkness
20:30 Dans
Arno Schuitemaker

Do 15 dec

30 Appearances Out of Darkness
20:30 Dans
Arno Schuitemaker

Vr 16 dec

Yy
20:00 Woordkunst
Poezieboys / Coproducers

Za 17 dec

Yy
20:00 Woordkunst
Poezieboys / Coproducers

Do 12 jan

Being Wrong and How to Admit It
20:00 Theater
Productiehuis Theater Rotterdam / Zarah Bracht

Do 19 jan

Rubens Meisjes
20:00 Theater
Club Lam

Wo 1 feb

La Despedida
20:30 Dans
LAVA Collective

Vr 3 feb

A Masterpiece
20:00 Interdisciplinair
Het Zuidelijk Toneel / Dennis Vanderbroeck

Za 4 feb

A Masterpiece
20:00 Interdisciplinair
Het Zuidelijk Toneel / Dennis Vanderbroeck

Vr 10 feb

Detective Moncler
20:30 Theater
Toneelgroep Oostpool

Za 11 feb

Detective Moncler
20:30 Theater
Toneelgroep Oostpool

Di 14 feb

Every Brilliant Thing
20:30 Theater
Het Nationale Theater

Wo 15 feb

Every Brilliant Thing
20:30 Theater
Het Nationale Theater

Do 16 feb

Every Brilliant Thing
20:30 Theater
Het Nationale Theater

Vr 17 feb

SatisFactory
20:00 Theater
Booi Kluiving / Feikes Huis / De Nieuwe Oost

Za 18 feb

SatisFactory
20:00 Theater
Booi Kluiving / Feikes Huis / De Nieuwe Oost

Vr 24 feb

DARKMATTER
20:30 Interdisciplinair
Cherish Menzo / Frascati Producties / GRIP i.s.m. De Coproducers

Za 25 feb

DARKMATTER
20:30 Interdisciplinair
Cherish Menzo / Frascati Producties / GRIP i.s.m. De Coproducers

Wo 1 mrt

La Noche Eterna
20:30 Dans
Samir Calixto & Black Pencil

Vr 3 mrt

My First Tragedy: Iphigineia
20:00 Interdisciplinair
Noord Nederlands Toneel

Za 4 mrt

My First Tragedy: Iphigineia
20:00 Interdisciplinair
Noord Nederlands Toneel

Za 11 mrt

De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong
Afgelast

Di 14 mrt

De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Wo 15 mrt

De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Do 16 mrt

De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Vr 17 mrt

De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Za 18 mrt

De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Wo 22 mrt

Een nacht met Sjahrazade
20:00 Muziektheater
Club Classique

Za 1 apr

Dieven
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Jessie L’Herminez

Di 4 apr

Dieven
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Jessie L’Herminez

Wo 5 apr

Dieven
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Jessie L’Herminez
Dance Me to the End of Love
20:30 Theater
Frascati Producties / Floor Houwink ten Cate

Do 6 apr

Dieven
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Jessie L’Herminez
Dance Me to the End of Love
20:30 Theater
Frascati Producties / Floor Houwink ten Cate

Vr 7 apr

Dieven
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Jessie L’Herminez
OHM
20:00 Dans
WArd/waRD / Ann van den Broek

Za 8 apr

Dieven
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Jessie L’Herminez

Do 13 apr

Ik zou liever Angel heten
20:00 Theater
Productiehuis Mevrouw Ogterop / Lotte Dunselman

Vr 14 apr

Happy in Holland
20:00 Theater
Via Rudolphi Producties / Theater Bellevue / ROSE Stories

Za 15 apr

Happy in Holland
20:00 Theater
Via Rudolphi Producties / Theater Bellevue / ROSE Stories

Do 20 apr

Starring #25
20:00 Theater
Toneelschuur Producties

Vr 21 apr

Starring #25
20:00 Theater
Toneelschuur Producties

Za 22 apr

Starring #25
20:00 Theater
Toneelschuur Producties
Second Life
20:30 Dans
Shifft / Jasper van Luijk

Di 25 apr

De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Wo 26 apr

Yuki's Revenge
20:00 Theater
Orkater/De Nieuwkomers: Johnny Come Lately
De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Vr 28 apr

Yuki's Revenge
20:00 Theater
Orkater/De Nieuwkomers: Johnny Come Lately
De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Za 29 apr

Yuki's Revenge
20:00 Theater
Orkater/De Nieuwkomers: Johnny Come Lately
De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Di 2 mei

BOG. 2
20:00 Theater
BOG. / Het Zuidelijk Toneel

Wo 3 mei

BOG. 2
20:00 Theater
BOG. / Het Zuidelijk Toneel

Wo 10 mei

Dieven
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Jessie L’Herminez

Do 11 mei

Dieven
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Jessie L’Herminez

Wo 17 mei

De Tempel
20:00 Theater
Nic Bruckman Projecten / Firma MES

Vr 19 mei

Double Bill: Through & nieuw werk
20:00 Dans
Korzo / Justin de Jager / Poernima Gobardhan

Za 20 mei

Hamlet en Ophelia
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Internationaal Theater Amsterdam / Mateusz Staniak

Di 23 mei

Hamlet en Ophelia
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Internationaal Theater Amsterdam / Mateusz Staniak

Wo 24 mei

Hamlet en Ophelia
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Internationaal Theater Amsterdam / Mateusz Staniak

Do 25 mei

Hamlet en Ophelia
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Internationaal Theater Amsterdam / Mateusz Staniak

Vr 26 mei

Hamlet en Ophelia
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Internationaal Theater Amsterdam / Mateusz Staniak

Za 27 mei

Hamlet en Ophelia
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Internationaal Theater Amsterdam / Mateusz Staniak

Di 30 mei

Hamlet en Ophelia
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Internationaal Theater Amsterdam / Mateusz Staniak

Wo 31 mei

Hamlet en Ophelia