Onder 30 | Schuur

Onder 30

Thea­ter­lief­hebber én onder de 30? Dan zit je gebakken in de Schuur. Speciaal voor jou heeft de Schuur een lijst van inte­res­sante voor­stel­lingen gese­lec­teerd, die je als nog geen dertig­ja­rige tegen een lager tarief kunt bezoeken. Het vaste lage tarief bedraagt € 11 per voorstelling.

Lost Project BIMS part 1 Foto Dave van Hout Fotografie 7666
Bodyscan223 robin nimanong

Programma

Di 7 dec

Kasimir en Karoline
19:30 Theater

Kasimir en Karoline

Nina Spijkers
Toneelschuur Producties
Double bill: Together x ALPH
20:00 Theater, Dans

Double bill: Together x ALPH

Backbone / Donna Chittick

Wo 8 dec

Elckerlijc
20:00 Theater

Elckerlijc

Urland
Kasimir en Karoline
20:30 Theater

Kasimir en Karoline

Nina Spijkers
Toneelschuur Producties

Do 9 dec

Elckerlijc
20:00 Theater

Elckerlijc

Urland
Kasimir en Karoline
20:30 Theater

Kasimir en Karoline

Nina Spijkers
Toneelschuur Producties

Vr 10 dec

Invites
20:00 Theater, Dans

Invites

Club Guy & Roni / Dunja Jocic / Kwame Asafo-Adjei
Kasimir en Karoline
20:30 Theater

Kasimir en Karoline

Nina Spijkers
Toneelschuur Producties

Za 11 dec

Invites
20:00 Theater, Dans

Invites

Club Guy & Roni / Dunja Jocic / Kwame Asafo-Adjei
Kasimir en Karoline
20:30 Theater

Kasimir en Karoline

Nina Spijkers
Toneelschuur Producties

Di 14 dec

Instant Loneliness
20:30 Theater

Instant Loneliness

Via Berlin

Wo 15 dec

Instant Loneliness
20:30 Theater

Instant Loneliness

Via Berlin

Do 16 dec

Instant Loneliness
20:30 Theater

Instant Loneliness

Via Berlin

Vr 17 dec

The Future is not what it used to be
20:30 Theater, Dans

The Future is not what it used to be

Panama Pictures / Pia Meuthen

Za 18 dec

Bodyscan  223
20:00 Theater, Dans

Bodyscan 223

Robin Nimanong
The Future is not what it used to be
20:30 Theater, Dans

The Future is not what it used to be

Panama Pictures / Pia Meuthen

Wo 12 jan

Sawdust Symphony
20:30 Theater, Dans

Sawdust Symphony

Michael Zandl / Korzo en TENT

Wo 19 jan

Loading Dock Sessions
20:30 Caféprogramma, Woordkunst

Loading Dock Sessions

Do 20 jan

Het leven zelf
20:00 Theater

Het leven zelf

Loek de Bakker
Toneelschuur Producties

Vr 21 jan

Het leven zelf
20:00 Theater

Het leven zelf

Loek de Bakker
Toneelschuur Producties

Za 22 jan

Het leven zelf
20:00 Theater

Het leven zelf

Loek de Bakker
Toneelschuur Producties

Wo 26 jan

Mijn vader
20:00 Theater

Mijn vader

Thomas, Sacha en Jos

Do 27 jan

Mijn vader
20:00 Theater

Mijn vader

Thomas, Sacha en Jos

Wo 2 feb

Symphony of 21
20:30 Theater, Dans

Symphony of 21

DOX, ArtBeat Amsterdam, Batalo East Oeganda, AfroVibes

Do 3 feb

Father Figure
19:30 Theater, Dans

Father Figure

Lloyd’s Company

Vr 4 feb

PC Dreams
20:00 Theater

PC Dreams

Xenia Perek & Arthur Guilleminot
Edward II The gay king
20:30 Theater

Edward II The gay king

Charli Chung/Toneelgroep Oostpool

Za 5 feb

PC Dreams
20:00 Theater

PC Dreams

Xenia Perek & Arthur Guilleminot
Edward II The gay king
20:30 Theater

Edward II The gay king

Charli Chung/Toneelgroep Oostpool

Do 10 feb

BIMS
20:00 Theater

BIMS

Lost Projects/Frascati

Vr 11 feb

BEN.
20:00 Theater

BEN.

BOG. /Het Zuidelijk Toneel

Za 12 feb

BEN.
20:00 Theater

BEN.

BOG. /Het Zuidelijk Toneel

Di 15 feb

Antropoceen, de musical
20:00 Theater

Antropoceen, de musical

Club Gewalt/Operadagen Rotterdam

Wo 16 feb

Antropoceen, de musical
20:00 Theater

Antropoceen, de musical

Club Gewalt/Operadagen Rotterdam

Do 17 feb

Het leven zelf
20:00 Theater

Het leven zelf

Loek de Bakker
Toneelschuur Producties
Storm voor wie wakker is
20:30 Theater

Storm voor wie wakker is

House of Nouws

Vr 18 feb

Storm voor wie wakker is
20:30 Theater

Storm voor wie wakker is

House of Nouws

Za 19 feb

Het leven zelf
20:00 Theater

Het leven zelf

Loek de Bakker
Toneelschuur Producties
Storm voor wie wakker is
20:30 Theater

Storm voor wie wakker is

House of Nouws

Vr 25 feb

Beige
20:00 Theater

Beige

Sheralynn Adriaansz/Likeminds
Joy, Enjoy Joy
20:30 Theater, Dans

Joy, Enjoy Joy

WArd/WaRD/Ann van den Broek

Za 26 feb

Beige
20:00 Theater

Beige

Sheralynn Adriaansz/Likeminds
Joy, Enjoy Joy
20:30 Theater, Dans

Joy, Enjoy Joy

WArd/WaRD/Ann van den Broek