Programma (op titel) | Schuur
  • Datum vanaf
  • Verwacht

Ontdek hier wat we de komende tijd allemaal op het programma hebben staan. Liever over­zich­te­lijk op datum bladeren? Je kunt ons programma ook op datum bekijken.

Triangle of Sadness
Film 31 jan – 6 feb
Broker
Film 31 jan – 8 feb
The Banshees of Inisherin
Film 31 jan – 8 feb
Babylon
Film 31 jan – 8 feb
All the Beauty and the Bloodshed
Documentaire 31 jan – 8 feb
Return to Dust
Film 1 feb
Trois couleurs: Rouge
Klassieker 1 feb
Living
Film 1 feb – 7 feb
De Acht Bergen
Film 1 feb – 8 feb
la despedida
Dans 1 feb
LAVA Collective
The Fabelmans
Film 2 feb – 8 feb
Mascotte
Film 2 feb – 8 feb
White Balls on Walls
Documentaire 2 feb
A Country Inside My Head
Jeugdtheater 2 feb
HNTjong
Journeys Beyond Belief: 360 VR Cinema
Film 3 feb – 6 feb
Journeys Beyond Belief: VR Interactive - Biolum
Film 3 feb – 6 feb
A Masterpiece
Interdisciplinair 3 feb – 4 feb
Het Zuidelijk Toneel / Dennis Vanderbroeck
Doorgedraaid
DJ 3 feb – 24 feb
Best of IDFA on Tour
Documentaire 4 feb – 11 mrt
Journeys Beyond Belief: VR Interactive - Dream Builders & The Miracle Basket
Film 5 feb
Yuku en de Himalayabloem
Familiefilm 5 feb
Ernest & Celestine: op avontuur in Brabbelland
Familiefilm 5 feb
Hokje
Circustheater 5 feb
WIRWAR Producties
Anne-Fay's Reaspora
Muziektheater 9 feb
DOX
Dag Papa
Dans 9 feb
Alioune Diagne
Let's Talk about Cinema
Film 10 feb
Detective Moncler
Theater 10 feb – 11 feb
Theater Oostpool
Meet Me in the Bathroom
Film 10 feb
Het waarom beantwoord
Theater 11 feb
Productiehuis Theater Rotterdam: Mathieu Wijdeven
The Proof of the Pudding
Film 12 feb
Expat Cinema: No Bears
Film 12 feb
Every Brilliant Thing
Theater 14 feb – 16 feb
Het Nationale Theater
Falcon Lake
Film 14 feb
Pi
Klassieker 15 feb
Aftersun
Film 15 feb
SatisFactory
Theater 16 feb – 18 feb
Booi Kluiving / Feikes Huis / De Nieuwe Oost
The Ozard of Wiz
Jeugdtheater 18 feb – 19 feb
Maas theater en dans / ROSE Stories
Expat Cinema: Godland
Film 19 feb
A Way to B
Documentaire 21 feb
Schuur Magazine Live
Caféprogramma 21 feb
Preview programma maart tot en met juni
Requiem for a Dream
Film 22 feb
Recht
Interdisciplinair 22 feb
DOX
Try Not To Know What You Know
Interdisciplinair 22 feb
Merel Severs
De Langste Nacht
Theater 23 feb
Alexandra Broeder | Tijd van de Wolf
Future Citizens
Interdisciplinair 24 feb
New Dutch Connections
DARKMATTER
Interdisciplinair 24 feb – 25 feb
Cherish Menzo / Frascati Producties / GRIP i.s.m. De Coproducers
Kleine All
Film 26 feb
Midsland Oklahoma
Jeugdtheater 26 feb
Toneelschap Beumer & Drost
Schuur Gigs: Phil Meds
Caféprogramma 26 feb
Phil Meds
Expat Cinema: Nostalgia
Film 26 feb
Johannes de Parkiet
Jeugdtheater 28 feb
De Grote Haay
Kung Fu Leeuw
Familiefilm 1 mrt
Slinger!
Jeugdtheater 1 mrt
Simone de Jong Company
The Fountain
Klassieker 1 mrt
La Noche Eterna
Dans 1 mrt
Samir Calixto & Black Pencil
Chef KAnin - LAAt zich niet kisten
Jeugdtheater 2 mrt
Sawdust Symphony
Circustheater 2 mrt
SAWDUST SYMPHONY / KORZO
Pippi Powerrrrr
Jeugdtheater 3 mrt
Het Laagland
My First Tragedy: Iphigineia
Interdisciplinair 3 mrt – 4 mrt
NITE (Noord Nederlands Toneel + Club Guy & Roni)
Tuimel & Bounce
Interdisciplinair 5 mrt
Honey Eavis i.s.m. Frontaal Theaterbureau
Disco!
DJ 5 mrt – 7 mei
De leukste kinderdisco van Haarlem
Expat Cinema: EO
Film 5 mrt
The Wrestler
Film 8 mrt
The Making of Soros the Musical
Theater 8 mrt – 10 mrt
mugmetdegoudentand
Loading Dock Café Spoken Word
Woordkunst 10 mrt
Elten Kiene
De Dappere Soldaat
Theater 11 mrt – 29 apr
Toneelschuur Producties / Steef de Jong
Expat Cinema: Saint Omer
Film 12 mrt
Black Swan
Klassieker 15 mrt
STOM
Jeugdtheater 15 mrt
HNTjong
Coriolanus
Theater 16 mrt
Het Nationale Theater
Monumentaal
Theater 17 mrt – 18 mrt
Sadettin K.
Dial Q Filmquiz 9
Film 19 mrt
Fantastisch
Jeugdtheater 19 mrt
BonteHond
LoveXL
Theater 21 mrt – 22 mrt
Maas theater en dans
Een nacht met Sjahrazade
Muziektheater 22 mrt
Club Classique
Solo Dagen
Theater 24 mrt – 25 mrt

Solo Dagen

Solo Dagen
The Blue Caftan
Film 24 mrt
Expat Cinema: The Blue Caftan
Film 26 mrt
De zus van Frida Kahlo
Muziektheater 28 mrt – 30 mrt
Ensemble SeaSession / Servaes Nelissen
A Clockwork Orange
Circustheater 31 mrt
Tall Tales Company
Dieven
Theater 1 apr – 11 mei
Toneelschuur Producties / Jessie L’Herminez
POPpulisme
Jeugdtheater 2 apr
Het Filiaal Theatermakers
Dance Me to the End of Love
Theater 5 apr – 6 apr
Frascati Producties / Floor Houwink ten Cate
OHM
Dans 7 apr
WArd/waRD / Ann van den Broek
Hier zit niemand op te wachten
Theater 12 apr
BonteHond / Orkater
Ik zou liever Angel heten
Theater 13 apr
Productiehuis Mevrouw Ogterop / Lotte Dunselman
Happy in Holland
Theater 14 apr – 15 apr
ROSE stories / Theater Bellevue / Via Rudolphi Producties
Eros
Dans 14 apr – 15 apr
Schweigman& / DOX
The Story of Travis
Theater 15 apr
Theater Rotterdam & Well Made Productions
Kinderen van het Verdwenen Woud
Jeugdtheater 16 apr
Duda Paiva Company
Not All Is Lost
Theater 19 apr
Theater Rotterdam / Davy Pieters
Starring #25
Theater 20 apr – 22 apr
Toneelschuur Producties
FRAMED
Dans 20 apr – 11 mei
Conny Janssen Danst
Loading Dock Café Spoken Word Poetry Circle
Woordkunst 21 apr
Poetry Circle
Second Life
Dans 22 apr
Shifft / Jasper van Luijk
Yuki's Revenge
Theater 26 apr – 29 apr
Orkater/De Nieuwkomers: Johnny Come Lately
Shut Up and Play With Me
Interdisciplinair 26 apr – 28 apr
Het Zuidelijk Toneel
Geen oog dicht
Jeugdtheater 30 apr
Studio Figur / STIP Producties
Ruzie
Jeugdtheater 2 mei
Theater Artemis / Theater Basel
BOG. 2
Theater 2 mei – 3 mei
BOG. / Het Zuidelijk Toneel
Het lammetje dat een varken is
Jeugdtheater 3 mei
Het Filiaal Theatermakers
Het geheven vingertje
Jeugdtheater 6 mei
Theater Artemis
Happy Days
Theater 6 mei
Het Nationale Theater
Wat vreet er aan Donnie Druif?
Muziektheater 7 mei
MaxTak / Marmoucha Orchestra