vr 9 april 2027
Stichting Aight presenteert tijdens Dansdagen Haarlem twee krachtige voorstellingen; A Cor Vermelha, eerder te zien geweest op de Parade, en Metamorphosis.
Over dansvoorstelling A Cor Vermelha
A Cor Vermelha is een fysiektheater duet over verbroedering, culturele verschillen en gedeelde ervaringen. Hoe kunnen werelden die op het eerste gezicht ver uit elkaar liggen, toch in harmonie naast elkaar bestaan?
De voorstelling onderzoekt de rol van ongemak, ego en pijn in het proces van begrip en acceptatie. Wat gebeurt er als je niet altijd degene bent die het woord voert, maar moet leren luisteren? Met een mix van komische scènes, fysieke confrontaties en momenten van harmonie geven de dansers vorm aan deze vragen
Over dansvoorstelling Metamorphosis
Metamorphosis: The Art of Dying is een persoonlijke solo over de kracht van loslaten, wedergeboorte en persoonlijke groei. Als een rups die transformeert tot vlinder, neemt Keshaw Manna je mee door verschillende fasen van verstarring, destructie, transitie en wedergeboorte. Geïnspireerd door boeken en films, zoals van Kafka, Nolan en Zimmer, vertaalt dit stuk existentiële veranderingen in krachtige hiphop en break bewegingen en transformerende muziek.
- A Cor Vermelha
- Choreograaf Tim Kromhout
- Dansers Diogo Nogueira & Tim Kromhout
- (Live) Componist Joop de Graaf
Dans
Ontdek ons dansprogramma!
In de Schuur zie je dans die beweegt, raakt en verrast. Van vernieuwende choreografieën tot grensverleggende performances van (inter)nationale makers.
Film, theater en cultuur in het hart van Haarlem
Kom naar de Schuur voor theater, film, woordkunst en meer. 7 dagen per week! Ben je onder de 30? Geniet van veel voorstellingen voor slechts €11,-. Na je bezoek kun je gezellig napraten in ons Schuurcafé.