12 april 2023
Theater – BonteHond / Orkater
Hier zit niemand op te wachten
Want wat gebeurt er als je vergeet wat je allemaal moet behalen? En wat is dan een zinvol bestaan? Wat als niets meer moet en alles mag?
Vanuit een vurig geloof dat het doel alles verziekt – het heiligt zelfs geen middelen – proberen ze voor één keer níet zoveel mogelijk mensen zo gelukkig mogelijk te maken.
Hier zit niemand op te wachten is een lofzang op bewegen zonder richting en breekt een lans voor het vinden van dat wat je niet zoekt.
Onder regie van Judith Faas brengt het Orkater-collectief More Dogs samen met vier fysieke spelers een montagevoorstelling vol energie, toevalligheden en muziek. Een voorstelling waar je nou net niet op zat te wachten. Of juist wel?
- Concept, regie Judith Faas
- Tekst, spel, muziek Orkatercollectief More Dogs: Gode Kempen, Julien Neirynck, Elias Vandenbroucke i.s.m. Melvin Aroma, Felix Schellekens, Jeffrey Creepashu Loewenicht, Barbara Brink, Danisha Martis
- Kostuums Eleftheria Lavdaki
- Decor Ruben Wijnstok, Tatyana van Walsum
- Decorbouw Emiel Veken
- Lichtontwerp Stefan Dijkman, Guido van den Hof
- Techniek Steven Raapis Dingman, Guido van den Hof
- Regieassistentie Millie Lijbers
- Productie Daan de Lau
- Campagnebeeld Sanja Marusic
- Scenefotografie Kamerich & Budwilowitz
Speeldata
Er zijn (nog) geen voorstellingen gepland.