• Datum vanaf
  • Verwacht

Vr 28 jun

VR Cinema: Final Frontier
15:30 Film
Nu:Reality
The Straight Story
16:30 Film
Levante
17:00 Film
Lillah Halla
Spoorloos
18:45 Film
George Sluizer
Amor y Matemáticas
19:10 Film
Claudia Sainte-Luce
Kinds of Kindness
21:00 Film
Yorgos Lanthimos
Explanation for Everything
21:00 Film
Gábor Reisz

Za 29 jun

VR Interactive: Great Hoax & Spheres
11:00 Film
NU:Reality
VR Cinema: Final Frontier
11:15 Film
Nu:Reality
VR Interactive: Shadowtime & Spheres
12:00 Film
Nu:Reality
Moving
12:45 Film
Shinji Sômai
VR Interactive: Great Hoax & Spheres
13:00 Film
NU:Reality
I Am the River, The River is Me
13:00 Documentaire
Petr Lom
VR Interactive: Shadowtime & Spheres
14:30 Film
Nu:Reality
Only the River Flows
14:50 Film
Shujun Wei
Dikkie Dik en de verdwenen knuffel
15:15 Familiefilm
Joost van den Bosch, Erik Verkerk
VR Interactive: Great Hoax & Spheres
15:30 Film
NU:Reality
VR Interactive: Shadowtime & Spheres
16:30 Film
Nu:Reality
Explanation for Everything
16:45 Film
Gábor Reisz
Levante
17:00 Film
Lillah Halla
The Straight Story
19:00 Film
Amor y Matemáticas
19:15 Film
Claudia Sainte-Luce
Explanation for Everything
21:00 Film
Gábor Reisz
Spoorloos
21:15 Film
George Sluizer

Zo 30 jun

Taartrovers Cinemini
10:30 Film
VR Interactive: Great Hoax & Spheres
11:00 Film
NU:Reality
The Straight Story
11:15 Film
VR Interactive: Shadowtime & Spheres
12:00 Film
Nu:Reality
VR Cinema: Final Frontier
12:30 Film
Nu:Reality
VR Interactive: Great Hoax & Spheres
13:00 Film
NU:Reality
Kinds of Kindness
13:30 Film
Yorgos Lanthimos
Vos en Haas Redden het Bos
13:45 Familiefilm
VR Interactive: Shadowtime & Spheres
14:30 Film
Nu:Reality
Dikkie Dik en de verdwenen knuffel
15:15 Familiefilm
Joost van den Bosch, Erik Verkerk
VR Interactive: Great Hoax & Spheres
15:30 Film
NU:Reality
VR Interactive: Shadowtime & Spheres
16:30 Film
Nu:Reality
Explanation for Everything
16:45 Film
Gábor Reisz
Levante
17:00 Film
Lillah Halla
Expat Cinema: The Vanishing (Spoorloos)
19:00 Film
George Sluizer
Amor y Matemáticas
19:15 Film
Claudia Sainte-Luce
Explanation for Everything
21:00 Film
Gábor Reisz
Only the River Flows
21:15 Film
Shujun Wei

Ma 1 jul

The Royal Hotel
11:00 Film
Kitty Green
Spoorloos
11:15 Film
George Sluizer
The Straight Story
13:00 Film
Explanation for Everything
13:30 Film
Gábor Reisz
I Am the River, The River is Me
15:15 Documentaire
Petr Lom
Moeder Suriname
16:30 Documentaire
Only the River Flows
17:15 Film
Shujun Wei
Keti Koti Shorts
19:00 Film
Amor y Matemáticas
19:30 Film
Claudia Sainte-Luce
Explanation for Everything
20:30 Film
Gábor Reisz
Levante
21:15 Film
Lillah Halla

Di 2 jul

I Am the River, The River is Me
11:00 Documentaire
Petr Lom
The Straight Story
11:15 Film
Spoorloos
13:00 Film
George Sluizer
Moving
14:00 Film
Shinji Sômai
Amor y Matemáticas
15:15 Film
Claudia Sainte-Luce
Explanation for Everything
16:30 Film
Gábor Reisz
The Royal Hotel
17:00 Film
Kitty Green
Levante
19:00 Film
Lillah Halla
VR Cinema: Final Frontier
19:15 Film
Nu:Reality
Explanation for Everything
20:30 Film
Gábor Reisz
Only the River Flows
21:00 Film
Shujun Wei
Loading...