Programma (op datum) | Schuur
  • Datum vanaf
  • Verwacht

Hier vind je ons programma over­zich­te­lijk op datum gerang­schikt. Liever in één overzicht welke voor­stel­lingen we allemaal op het programma hebben staan? Je kunt ons programma ook op titel bekijken.

Di 29 nov

Rimini
13:30
Vortex
14:00
Gaspar Noé
Emily
16:00
Frances O'Connor
Close
17:00
The Lost King
18:45
Stephen Frears
All That Breathes
19:15 Documentaire
Shaunak Sen
Emily
21:00
Frances O'Connor
Holy Spider
21:15
Ali Abbasi

Wo 30 nov

All That Breathes
11:00 Documentaire
Shaunak Sen
Emily
11:15
Frances O'Connor
Good Luck To You, Leo Grande
13:00
Sophie Hyde
Holy Spider
14:00
Ali Abbasi
Knor
15:00 Familiefilm
Mascha Halberstad
The Lost King
16:30
Stephen Frears
Jane by Charlotte
16:50 Documentaire
Charlotte Gainsbourg
Close
18:45
Emily
19:00
Frances O'Connor
Women in Troy, as told by our mothers
20:00
Dood Paard
True Life
20:30 Dans
Kalpanarts
Vortex
21:00
Gaspar Noé
Rimini
21:30

Do 1 dec

Vortex
11:00
Gaspar Noé
The Lost King
11:15
Stephen Frears
Emily
13:30
Frances O'Connor
Rimini
14:00
Bones and All
16:15
Luca Guadagnino
Close
16:30
Plus que jamais
18:45
Emily Atef
Emily
19:00
Frances O'Connor
DEK
20:00
Maatschappij Discordia
R.M.N.
21:15
Christian Mungiu
Bones and All
21:30
Luca Guadagnino

Vr 2 dec

All That Breathes
14:15 Documentaire
Shaunak Sen
R.M.N.
16:15
Christian Mungiu
Good Luck To You, Leo Grande
17:00
Sophie Hyde
Plus que jamais
18:45
Emily Atef
Emily
19:00
Frances O'Connor
Double Bill: LABA & Postcards from a better place
20:00 Interdisciplinair
Club Guy & Roni invites Mohamed Yusuf Boss / Lunatics & Poets
OhGirl!
20:30 Dans
Antonin Rioche / NDT / Korzo
Close
21:15
Bones and All
21:30
Luca Guadagnino
Doorgedraaid
22:00 DJ

Za 3 dec

The Lost King
11:00
Stephen Frears
All That Breathes
11:15 Documentaire
Shaunak Sen
Emily
13:30
Frances O'Connor
Rimini
14:00
Bones and All
16:15
Luca Guadagnino
Close
16:30
Plus que jamais
18:45
Emily Atef
Emily
19:00
Frances O'Connor
Double Bill: LABA & Postcards from a better place
20:00 Interdisciplinair
Club Guy & Roni invites Mohamed Yusuf Boss / Lunatics & Poets
R.M.N.
21:15
Christian Mungiu
Bones and All
21:30
Luca Guadagnino

Zo 4 dec

Emily
11:00
Frances O'Connor
Knor
11:15 Familiefilm
Mascha Halberstad
Close
13:45
R.M.N.
14:00
Christian Mungiu
Bones and All
16:00
Luca Guadagnino
Schuur Gigs
16:00 Live muziek
Plus que jamais
16:30
Emily Atef
Emily
18:45
Frances O'Connor
Expat Cinema: R.M.N.
19:00
Christian Mungiu
Rimini
21:15
Bones and All
21:30
Luca Guadagnino

Ma 5 dec

Vortex
11:00
Gaspar Noé
The Lost King
11:15
Stephen Frears
Emily
13:30
Frances O'Connor
Rimini
14:00
Bones and All
16:15
Luca Guadagnino
Close
16:30
Plus que jamais
18:45
Emily Atef
Emily
19:00
Frances O'Connor
R.M.N.
21:15
Christian Mungiu
Bones and All
21:30
Luca Guadagnino

Di 6 dec

Holy Spider
11:00
Ali Abbasi
All That Breathes
11:15 Documentaire
Shaunak Sen
Emily
13:30
Frances O'Connor
Rimini
13:45
R.M.N.
16:00
Christian Mungiu
Bones and All
16:15
Luca Guadagnino
Plus que jamais
18:45
Emily Atef
Emily
19:00
Frances O'Connor
Emma Watson - The Play
20:00
Caro Derkx / Frascati Producties
Close
21:15
Bones and All
21:30
Luca Guadagnino

Wo 7 dec

Close
14:00
Plus que jamais
14:15
Emily Atef
R.M.N.
16:15
Christian Mungiu
Bones and All
16:45
Luca Guadagnino
Emily
19:00
Frances O'Connor
Blue Velvet
19:30
David Lynch
Motherland
20:00
Jip Smit
Dansclick #24: X_YUSUF_BOSS - LÍX
20:30 Dans
Korzo / BNG Cultuurfonds
Afgelast
Sawdust Symphony
20:30 Circustheater
SAWDUST SYMPHONY / KORZO
Bones and All
21:30
Luca Guadagnino

Do 8 dec

Stories @ Schuur: Minga of a House in Ruins
20:00
Ébana Garín Coronel
De Bananengeneratie
20:30
Theater Oostpool / Char Li Chung

Vr 9 dec

Lady Chatterley's Lover
20:00
De Warme Winkel
De Bananengeneratie
20:30
Theater Oostpool / Char Li Chung
Doorgedraaid
22:00 DJ

Za 10 dec

Lynch / Oz
17:00 Documentaire
Alexandre O. Philippe
Lady Chatterley's Lover
20:00
De Warme Winkel
Triangle of Sadness
21:15
Ruben Östlund

Zo 11 dec

Shoot Your Shot #18 Finale
15:00
Expat Cinema: Mi país imaginario
19:00
Patricio Guzmán

Ma 12 dec

Piggy
21:15
Carlota Pereda

Di 13 dec