Programma (op datum) | Schuur
  • Datum vanaf
  • Verwacht

Hier vind je ons programma over­zich­te­lijk op datum gerang­schikt. Liever in één overzicht welke voor­stel­lingen we allemaal op het programma hebben staan? Je kunt ons programma ook op titel bekijken.

Wo 29 jun

Ali & Ava
15:00 Film
Clio Barnard
Belle
16:30 Familiefilm
Mamoru Hosoda
Men
17:00 Film
Alex Garland
Il Buco
19:00 Film
Michelangelo Frammartino
Hit the Road
19:15 Film
Panah Panahi
Wheel of Fortune and Fantasy
21:00 Film
Ryûsuke Hamaguchi
El buen patrón
21:15 Film
Fernando León de Aranoa

Do 30 jun

Hit the Road
11:00 Film
Panah Panahi
Crimes of the Future
11:15 Film
David Cronenberg
Il Buco
13:00 Film
Michelangelo Frammartino
Bergman Island
14:00 Film
Mia Hansen-Løve
Ali & Ava
15:00 Film
Clio Barnard
Wheel of Fortune and Fantasy
16:30 Film
Ryûsuke Hamaguchi
Men
17:00 Film
Alex Garland
Il Buco
19:00 Film
Michelangelo Frammartino
Hit the Road
19:15 Film
Panah Panahi
The B-Side: "Negro Folklore From Texas State Prisons" A Record Album Interpretation
20:30 Muziektheater
The Wooster Group
Incroyable mais vrai
21:00 Film
Quentin Dupieux
El buen patrón
21:15 Film
Fernando León de Aranoa

Vr 1 jul

Ali & Ava
11:00 Film
Clio Barnard
Bergman Island
11:15 Film
Mia Hansen-Løve
Hit the Road
13:00 Film
Panah Panahi
Men
14:00 Film
Alex Garland
Il Buco
15:00 Film
Michelangelo Frammartino
El buen patrón
16:30 Film
Fernando León de Aranoa
Turn Your Body to the Sun
17:00 Documentaire
Aliona van der Horst
Il Buco
19:00 Film
Michelangelo Frammartino
Incroyable mais vrai
19:15 Film
Quentin Dupieux
Inleiding The B-Side
19:45 Theater
The Wooster Group
The B-Side: "Negro Folklore From Texas State Prisons" A Record Album Interpretation
20:30 Muziektheater
The Wooster Group
Hit the Road
21:00 Film
Panah Panahi
Wheel of Fortune and Fantasy
21:15 Film
Ryûsuke Hamaguchi
Doorgedraaid
22:00 DJ

Za 2 jul

Japanse Sprookjes
11:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties
Coppelia
11:00 Familiefilm
Jeff Tudor
Il Buco
11:15 Film
Michelangelo Frammartino
Incroyable mais vrai
12:40 Film
Quentin Dupieux
Japanse Sprookjes
13:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties
Returning the Gaze
13:00 Interdisciplinair
Sites of Memory
Ali & Ava
13:15 Film
Clio Barnard
Bergman Island
14:15 Film
Mia Hansen-Løve
Hit the Road
15:15 Film
Panah Panahi
Returning the Gaze
16:00 Interdisciplinair
Sites of Memory
Wheel of Fortune and Fantasy
16:30 Film
Ryûsuke Hamaguchi
A Thousand Fires
17:15 Documentaire
Saeed Taji Farouky
Il Buco
19:00 Film
Michelangelo Frammartino
Hit the Road
19:15 Film
Panah Panahi
Inleiding The B-Side
19:45 Theater
The Wooster Group
The B-Side: "Negro Folklore From Texas State Prisons" A Record Album Interpretation
20:30 Muziektheater
The Wooster Group
Incroyable mais vrai
21:00 Film
Quentin Dupieux
El buen patrón
21:15 Film
Fernando León de Aranoa

Zo 3 jul

Japanse Sprookjes
11:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties
Hit the Road
11:00 Film
Panah Panahi
Belle
11:15 Familiefilm
Mamoru Hosoda
Japanse Sprookjes
13:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties
Returning the Gaze
13:00 Interdisciplinair
Sites of Memory
Il Buco
13:00 Film
Michelangelo Frammartino
Wheel of Fortune and Fantasy
14:00 Film
Ryûsuke Hamaguchi
Ali & Ava
15:00 Film
Clio Barnard
Returning the Gaze
16:00 Interdisciplinair
Sites of Memory
El buen patrón
16:30 Film
Fernando León de Aranoa
Bergman Island
17:00 Film
Mia Hansen-Løve
Expat Cinema: Incroyable mais vrai
19:00 Film
Quentin Dupieux
Il Buco
19:15 Film
Michelangelo Frammartino
Hit the Road
20:45 Film
Panah Panahi
Men
21:15 Film
Alex Garland

Ma 4 jul

Ali & Ava
11:00 Film
Clio Barnard
Bergman Island
11:15 Film
Mia Hansen-Løve
Hit the Road
13:00 Film
Panah Panahi
El buen patrón
14:00 Film
Fernando León de Aranoa
Il Buco
15:00 Film
Michelangelo Frammartino
Wheel of Fortune and Fantasy
16:30 Film
Ryûsuke Hamaguchi
Men
17:00 Film
Alex Garland
Il Buco
19:00 Film
Michelangelo Frammartino
A Thousand Fires
19:15 Documentaire
Saeed Taji Farouky
Hit the Road
21:00 Film
Panah Panahi
Incroyable mais vrai
21:15 Film
Quentin Dupieux

Wo 6 jul

Il Buco
11:00 Film
Michelangelo Frammartino
A Thousand Fires
11:15 Documentaire
Saeed Taji Farouky
Ali & Ava
13:00 Film
Clio Barnard
Wheel of Fortune and Fantasy
14:00 Film
Ryûsuke Hamaguchi
Hit the Road
15:00 Film
Panah Panahi
Lollypop Expo
16:30 Film
A Small Gang Education
El buen patrón
16:45 Film
Fernando León de Aranoa
Bergman Island
17:00 Film
Mia Hansen-Løve
Incroyable mais vrai
19:15 Film
Quentin Dupieux
Twente op Film - Zo doo wiejleu dat
19:30 Documentaire
Erik Willems
Il Buco
21:00 Film
Michelangelo Frammartino

Za 9 jul

Japanse Sprookjes
11:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties
Japanse Sprookjes
13:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties
Haarlem Overdrijft: Woordenstroom
14:00 Woordkunst
Lettertypes presenteert

Zo 10 jul

Japanse Sprookjes
11:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties
Japanse Sprookjes
13:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties

Ma 11 jul

Knor
19:00 Familiefilm
Mascha Halberstad

Di 12 jul

Dwelling in the Fuchun Mountains
19:30 Film

Zo 17 jul

Red de Wereld
11:00 Jeugdtheater
Red de Wereld
13:00 Jeugdtheater
Knutselen met Knor
14:00 Film
Knor
15:00 Familiefilm
Mascha Halberstad
Expat Cinema: Fire of Love
19:00 Film
Sara Dosa

Zo 24 jul

Nieuw Circus Feest
11:00 Circustheater
Zinzi & Evertjan / Joris de Jong
Nieuw Circus Feest
13:00 Circustheater
Zinzi & Evertjan / Joris de Jong
Expat Cinema: Speak No Evil
19:00 Film
Christian Tafdrup

Di 26 jul

Kill It and Leave This Town
19:00 Film
Mariusz Wilczynski

Zo 31 jul

De Verrukkelijke Kinderbakshow
13:00 Jeugdtheater
De Grote Haay

Di 9 aug

Forest - I See You Everywhere