Programma (op datum) | Schuur
  • Datum vanaf
  • Verwacht

Hier vind je ons programma over­zich­te­lijk op datum gerang­schikt. Liever in één overzicht welke voor­stel­lingen we allemaal op het programma hebben staan? Je kunt ons programma ook op titel bekijken.

Ma 6 feb

Broker
11:00 Film
Hirokazu Koreeda
Triangle of Sadness
11:15 Film
Ruben Östlund
Living
13:30 Film
Oliver Hermanus
Mascotte
14:30 Film
Remy van Heugten
De Acht Bergen
15:45 Film
Felix van Groeningen, Charlotte Vandermeersch
The Banshees of Inisherin
16:40 Film
Martin McDonagh
All the Beauty and the Bloodshed
18:45 Documentaire
Laura Poitras
Journeys Beyond Belief: 360 VR Cinema
19:15 Film
Journeys Beyond Belief: VR Interactive - Biolum
20:15 Film
The Fabelmans
20:30 Film
Steven Spielberg
Journeys Beyond Belief: VR Interactive - Biolum
21:00 Film
The Banshees of Inisherin
21:15 Film
Martin McDonagh
Journeys Beyond Belief: VR Interactive - Biolum
21:45 Film

Di 7 feb

Best of IDFA on Tour
10:30 Documentaire
diverse regisseurs
Broker
11:00 Film
Hirokazu Koreeda
Living
13:45 Film
Oliver Hermanus
De Acht Bergen
16:00 Film
Felix van Groeningen, Charlotte Vandermeersch
All the Beauty and the Bloodshed
18:45 Documentaire
Laura Poitras
Mascotte
19:00 Film
Remy van Heugten
The Fabelmans
21:00 Film
Steven Spielberg
The Banshees of Inisherin
21:15 Film
Martin McDonagh

Wo 8 feb

De Acht Bergen
11:00 Film
Felix van Groeningen, Charlotte Vandermeersch
The Fabelmans
12:00 Film
Steven Spielberg
Broker
14:00 Film
Hirokazu Koreeda
Babylon
15:00 Film
Damien Chazelle
The Banshees of Inisherin
16:30 Film
Martin McDonagh
All the Beauty and the Bloodshed
18:45 Documentaire
Laura Poitras
Mascotte
19:00 Film
Remy van Heugten
The Fabelmans
21:00 Film
Steven Spielberg
The Banshees of Inisherin
21:15 Film
Martin McDonagh

Do 9 feb

Anne-Fay's Reaspora
19:30 Muziektheater
Dag Papa
20:00 Dans
Alioune Diagne

Vr 10 feb

Let's Talk about Cinema
20:00 Film
Sarah Blok/Lisa Konno
Detective Moncler
20:30 Theater
Theater Oostpool
Meet Me in the Bathroom
21:15 Film
Will Lovelace, Dylan Southern
Doorgedraaid
22:00 DJ

Za 11 feb

Best of IDFA on Tour
10:30 Documentaire
diverse regisseurs
Het waarom beantwoord
20:00 Theater
Productiehuis Theater Rotterdam: Mathieu Wijdeven
Detective Moncler
20:30 Theater
Theater Oostpool

Zo 12 feb

The Proof of the Pudding
11:15 Film
Patrick Minks, Jaap Veldhoen
Expat Cinema: No Bears
19:00 Film
Jafar Panahi

Di 14 feb

Best of IDFA on Tour
10:30 Documentaire
diverse regisseurs
Every Brilliant Thing
20:30 Theater
Het Nationale Theater
Falcon Lake
21:15 Film
Charlotte Le Bon

Wo 15 feb

Pi
19:00 Klassieker
Darren Aronofsky
Every Brilliant Thing
20:30 Theater
Het Nationale Theater
Aftersun
21:00 Film
Charlotte Wells

Do 16 feb

SatisFactory
20:00 Theater
Booi Kluiving / Feikes Huis / De Nieuwe Oost
Every Brilliant Thing
20:30 Theater
Het Nationale Theater
Afgelast

Vr 17 feb

SatisFactory
20:00 Theater
Booi Kluiving / Feikes Huis / De Nieuwe Oost

Za 18 feb

Best of IDFA on Tour
10:30 Documentaire
diverse regisseurs
The Ozard of Wiz
19:30 Jeugdtheater
Maas theater en dans / ROSE Stories
SatisFactory
20:00 Theater
Booi Kluiving / Feikes Huis / De Nieuwe Oost
Doorgedraaid
22:00 DJ

Zo 19 feb

The Ozard of Wiz
15:00 Jeugdtheater
Maas theater en dans / ROSE Stories
Expat Cinema: Godland
19:30 Film
Hlynur Pálmason

Di 21 feb

A Way to B
19:00 Documentaire
Jos de Putter, Clara van Gool
Schuur Magazine Live
20:00 Caféprogramma
Preview programma maart tot en met juni

Wo 22 feb

Requiem for a Dream
19:00 Film
Darren Aronofsky
Recht
19:30 Interdisciplinair
DOX
Afgelast
Try Not To Know What You Know
20:00 Interdisciplinair
Merel Severs

Do 23 feb

De Langste Nacht
20:00 Theater
Alexandra Broeder | Tijd van de Wolf

Vr 24 feb

Future Citizens
20:00 Interdisciplinair
New Dutch Connections
DARKMATTER
20:30 Interdisciplinair
Cherish Menzo / Frascati Producties / GRIP i.s.m. De Coproducers
Doorgedraaid
22:00 DJ

Za 25 feb

Best of IDFA on Tour
10:30 Documentaire
diverse regisseurs
DARKMATTER
20:30 Interdisciplinair
Cherish Menzo / Frascati Producties / GRIP i.s.m. De Coproducers

Zo 26 feb

Kleine All
11:15 Film
Amalie Næsby Fick
Midsland Oklahoma
15:00 Jeugdtheater
Toneelschap Beumer & Drost
Schuur Gigs: Phil Meds
16:00 Caféprogramma
Phil Meds
Expat Cinema: Nostalgia
19:00 Film
Mario Martone

Di 28 feb

Johannes de Parkiet
15:00 Jeugdtheater
De Grote Haay

Wo 1 mrt

Kung Fu Leeuw
13:30 Familiefilm
Slinger!
15:00 Jeugdtheater
Simone de Jong Company
The Fountain
19:00 Klassieker
Darren Aronofsky
La Noche Eterna
20:30 Dans
Samir Calixto & Black Pencil
Afgelast

Do 2 mrt

Chef KAnin - LAAt zich niet kisten
11:30 Jeugdtheater
Chef KAnin - LAAt zich niet kisten
15:00 Jeugdtheater
Sawdust Symphony
20:30 Circustheater
SAWDUST SYMPHONY / KORZO

Vr 3 mrt

Pippi Powerrrrr
19:30 Jeugdtheater
Het Laagland
My First Tragedy: Iphigineia
20:00 Interdisciplinair
NITE (Noord Nederlands Toneel + Club Guy & Roni)

Za 4 mrt

Best of IDFA on Tour
10:30 Documentaire
diverse regisseurs
My First Tragedy: Iphigineia
20:00 Interdisciplinair
NITE (Noord Nederlands Toneel + Club Guy & Roni)

Zo 5 mrt

Tuimel & Bounce
15:00 Interdisciplinair
Honey Eavis i.s.m. Frontaal Theaterbureau
Disco!
16:00 DJ
De leukste kinderdisco van Haarlem
Expat Cinema: EO
19:00 Film
Jerzy Skolimowski

Wo 8 mrt

The Wrestler
19:00 Film
Darren Aronofsky
Jeanne Dielman, 23, Quai du Commerce, 1080 Bruxelles
19:15 Klassieker
Chantal Akerman
The Making of Soros the Musical
20:00 Theater
mugmetdegoudentand

Do 9 mrt

The Making of Soros the Musical
20:00 Theater
mugmetdegoudentand

Vr 10 mrt

The Making of Soros the Musical
20:00 Theater
mugmetdegoudentand
Loading Dock Café Spoken Word
21:00 Woordkunst
Elten Kiene

Za 11 mrt

Best of IDFA on Tour
10:30 Documentaire
diverse regisseurs
De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong
Afgelast

Zo 12 mrt

Dicht bij Vermeer
11:15 Documentaire

Dicht bij Vermeer

Docu op Zondag
Suzanne Raes
De Dappere Soldaat
15:00 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong
Expat Cinema: Saint Omer
19:00 Film
Alice Diop

Di 14 mrt

De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Wo 15 mrt

Black Swan
19:00 Klassieker
Darren Aronofsky
STOM
19:30 Jeugdtheater
HNTjong
De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Do 16 mrt