Programma (op datum) | Schuur
  • Datum vanaf
  • Verwacht

Hier vind je ons programma over­zich­te­lijk op datum gerang­schikt. Liever in één overzicht welke voor­stel­lingen we allemaal op het programma hebben staan? Je kunt ons programma ook op titel bekijken.

Zo 3 jul

Japanse Sprookjes
11:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties
Hit the Road
11:00 Film
Panah Panahi
Belle
11:15 Familiefilm
Mamoru Hosoda
Japanse Sprookjes
13:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties
Returning the Gaze
13:00 Interdisciplinair
Sites of Memory
Il Buco
13:00 Film
Michelangelo Frammartino
Wheel of Fortune and Fantasy
14:00 Film
Ryûsuke Hamaguchi
Ali & Ava
15:00 Film
Clio Barnard
Returning the Gaze
16:00 Interdisciplinair
Sites of Memory
El buen patrón
16:30 Film
Fernando León de Aranoa
Bergman Island
17:00 Film
Mia Hansen-Løve
Expat Cinema: Incroyable mais vrai
19:00 Film
Quentin Dupieux
Il Buco
19:15 Film
Michelangelo Frammartino
Hit the Road
20:45 Film
Panah Panahi
Men
21:15 Film
Alex Garland

Ma 4 jul

Ali & Ava
11:00 Film
Clio Barnard
Bergman Island
11:15 Film
Mia Hansen-Løve
Hit the Road
13:00 Film
Panah Panahi
El buen patrón
14:00 Film
Fernando León de Aranoa
Il Buco
15:00 Film
Michelangelo Frammartino
Wheel of Fortune and Fantasy
16:30 Film
Ryûsuke Hamaguchi
Men
17:00 Film
Alex Garland
Il Buco
19:00 Film
Michelangelo Frammartino
A Thousand Fires
19:15 Documentaire
Saeed Taji Farouky
Hit the Road
21:00 Film
Panah Panahi
Incroyable mais vrai
21:15 Film
Quentin Dupieux

Wo 6 jul

Il Buco
11:00 Film
Michelangelo Frammartino
A Thousand Fires
11:15 Documentaire
Saeed Taji Farouky
Ali & Ava
13:00 Film
Clio Barnard
Wheel of Fortune and Fantasy
14:00 Film
Ryûsuke Hamaguchi
Hit the Road
15:00 Film
Panah Panahi
Lollypop Expo
16:30 Film
A Small Gang Education
El buen patrón
16:45 Film
Fernando León de Aranoa
Bergman Island
17:00 Film
Mia Hansen-Løve
Incroyable mais vrai
19:15 Film
Quentin Dupieux
Twente op Film - Zo doo wiejleu dat
19:30 Documentaire
Erik Willems
Il Buco
21:00 Film
Michelangelo Frammartino

Za 9 jul

Japanse Sprookjes
11:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties
Japanse Sprookjes
13:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties
Haarlem Overdrijft: Woordenstroom
14:00 Woordkunst
Lettertypes presenteert

Zo 10 jul

Japanse Sprookjes
11:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties
Japanse Sprookjes
13:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties

Ma 11 jul

Knor
19:00 Familiefilm
Mascha Halberstad

Di 12 jul

Dwelling in the Fuchun Mountains
19:30 Film

Zo 17 jul

Red de Wereld
11:00 Jeugdtheater
Red de Wereld
13:00 Jeugdtheater
Knutselen met Knor
14:00 Film
Knor
15:00 Familiefilm
Mascha Halberstad
Expat Cinema: Fire of Love
19:00 Film
Sara Dosa

Zo 24 jul

Nieuw Circus Feest
11:00 Circustheater
Zinzi & Evertjan / Joris de Jong
Nieuw Circus Feest
13:00 Circustheater
Zinzi & Evertjan / Joris de Jong
Expat Cinema: Speak No Evil
19:00 Film
Christian Tafdrup

Di 26 jul

Kill It and Leave This Town
19:00 Film
Mariusz Wilczynski

Zo 31 jul

De Verrukkelijke Kinderbakshow
13:00 Jeugdtheater
De Grote Haay

Di 9 aug

Forest - I See You Everywhere
19:00 Film
Benedek Fliegauf

Wo 10 aug

Loading Dock Cinema x Triple ThreaT
21:30 Film

Do 11 aug

Loading Dock Cinema x Triple ThreaT
21:30 Film

Vr 12 aug

Loading Dock Cinema x IN-EDIT en Patronaat
21:30 Film

Zo 21 aug

Tarzan
11:00 Jeugdtheater
Ila van der Pouw / Klein Caprera
Tarzan
13:00 Jeugdtheater
Ila van der Pouw / Klein Caprera

Di 23 aug

Destello bravío
19:00 Film
Ainhoa Rodríguez

Wo 24 aug

Loading Dock Cinema x Nieuwe Vide
21:30 Film

Do 25 aug

Loading Dock Cinema x Nieuwe Vide
21:30 Film

Vr 26 aug

Loading Dock Cinema x IN-EDIT en Patronaat
21:30 Film

Zo 28 aug

Superjuffie
14:30 Muziektheater
De Toren van Geluid

Di 30 aug

Cinema Caprera
20:00 Film

Wo 31 aug

Cinema Caprera
20:00 Film

Do 1 sep

Cinema Caprera
20:00 Film

Vr 2 sep

Cinema Caprera
20:00 Film

Za 3 sep

Cinema Caprera
20:00 Film

Di 6 sep

Evolution
19:00 Film
Kornél Mundruczó

Za 10 sep

Open Podium Film
14:00 Film
Open Podium Theater en Dans
15:00 Interdisciplinair
Open Podium Woordkunst
16:00 Caféprogramma

Vr 16 sep

Seksklimaat
20:30 Theater
Maria Goos, Michiel de Jong en Sieger Sloot

Za 17 sep

Seksklimaat
20:30 Theater
Maria Goos, Michiel de Jong en Sieger Sloot

Zo 18 sep

Hotel Hierwaardaar
15:00 Jeugddans
De Dansers / Het Filiaal Theatermakers

Do 22 sep

Acts of Citizenship
20:30 Theater
Via Berlin

Vr 23 sep

Het Debuut
20:00 Theater
Via Rudolphi Producties
Acts of Citizenship
20:30 Theater
Via Berlin

Za 24 sep

Het Debuut
20:00 Theater
Via Rudolphi Producties
Acts of Citizenship
20:30 Theater
Via Berlin

Wo 28 sep

TWO.
20:00 Theater
Het Zuidelijk Toneel / BOG.
Wasted Skin
20:30 Dans
Ivgi & Greben

Do 29 sep

SIXTH
20:00 Theater
LostProject / Frascati Producties
Joy Enjoy Joy
20:30 Dans
WArd waRD / Ann van den Broek

Vr 30 sep

GRACE
20:00 Theater
Theater RAST
De Lange Gang
20:30 Theater
Hotel Modern

Za 1 okt

GRACE
20:00 Theater
Theater RAST
De Lange Gang
20:30 Theater
Hotel Modern

Zo 2 okt

Topsy Turvy
15:00 Jeugddans
Keren Levi / Neverlike

Wo 5 okt

De Onaantastbaren
20:00 Theater
Firma MES

Do 6 okt

Wat als dit alles is?
20:00 Theater
Theater Artemis

Vr 7 okt

Songs For No One
20:00 Theater
Nastaran Razawi Khorasani
Known & to Know
20:30 Dans
ICK Amsterdam

Za 8 okt

Known & to Know
20:30 Dans
ICK Amsterdam

Di 11 okt

Sturm & Drang
20:00 Theater
Blond & Cynisch

Do 13 okt

QUEER PLANET
19:30 Theater
HNTjong
Nina Bobo: Joop
20:00 Theater
De Passant / Koen Verheijden

Vr 14 okt

Keefman
20:00 Theater
Jack Wouterse

Za 15 okt

90's vs 20's
19:30 Jeugdtheater

90's vs 20's9+

Herfstvakantie
BonteHond
Keefman
20:00 Theater
Jack Wouterse

Wo 19 okt

Sribi Switi
15:00 Jeugddans

Sribi Switi4+

Herfstvakantie
Lloyds Company

Do 20 okt