Programma (op datum) | Schuur
  • Datum vanaf
  • Verwacht
Je filtert op theater
Wis filters

Do 30 jun

The B-Side: "Negro Folklore From Texas State Prisons" A Record Album Interpretation
20:30 Muziektheater
The Wooster Group

Vr 1 jul

Inleiding The B-Side
19:45 Theater
The Wooster Group
The B-Side: "Negro Folklore From Texas State Prisons" A Record Album Interpretation
20:30 Muziektheater
The Wooster Group

Za 2 jul

Japanse Sprookjes
11:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties
Japanse Sprookjes
13:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties
Returning the Gaze
13:00 Interdisciplinair
Sites of Memory
Returning the Gaze
16:00 Interdisciplinair
Sites of Memory
Inleiding The B-Side
19:45 Theater
The Wooster Group
The B-Side: "Negro Folklore From Texas State Prisons" A Record Album Interpretation
20:30 Muziektheater
The Wooster Group

Zo 3 jul

Japanse Sprookjes
11:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties
Japanse Sprookjes
13:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties
Returning the Gaze
13:00 Interdisciplinair
Sites of Memory
Returning the Gaze
16:00 Interdisciplinair
Sites of Memory

Za 9 jul

Japanse Sprookjes
11:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties
Japanse Sprookjes
13:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties

Zo 10 jul

Japanse Sprookjes
11:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties
Japanse Sprookjes
13:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties

Zo 17 jul

Red de Wereld
11:00 Jeugdtheater
Red de Wereld
13:00 Jeugdtheater

Zo 24 jul

Nieuw Circus Feest
11:00 Circustheater
Zinzi & Evertjan / Joris de Jong
Nieuw Circus Feest
13:00 Circustheater
Zinzi & Evertjan / Joris de Jong

Zo 31 jul

De Verrukkelijke Kinderbakshow
13:00 Jeugdtheater
De Grote Haay

Zo 21 aug

Tarzan
11:00 Jeugdtheater
Ila van der Pouw / Klein Caprera
Tarzan
13:00 Jeugdtheater
Ila van der Pouw / Klein Caprera

Zo 28 aug

Superjuffie
14:30 Muziektheater
De Toren van Geluid

Vr 16 sep

Seksklimaat
20:30 Theater
Maria Goos, Michiel de Jong en Sieger Sloot

Za 17 sep

Seksklimaat
20:30 Theater
Maria Goos, Michiel de Jong en Sieger Sloot

Zo 18 sep

Hotel Hierwaardaar
15:00 Jeugddans
De Dansers / Het Filiaal Theatermakers

Do 22 sep

Acts of Citizenship
20:30 Theater
Via Berlin

Vr 23 sep

Het Debuut
20:00 Theater
Via Rudolphi Producties
Acts of Citizenship
20:30 Theater
Via Berlin

Za 24 sep

Het Debuut
20:00 Theater
Via Rudolphi Producties
Acts of Citizenship
20:30 Theater
Via Berlin

Wo 28 sep

TWO.
20:00 Theater
Het Zuidelijk Toneel / BOG.
Wasted Skin
20:30 Dans
Ivgi & Greben

Do 29 sep

SIXTH
20:00 Theater
LostProject / Frascati Producties
Joy Enjoy Joy
20:30 Dans
WArd waRD / Ann van den Broek

Vr 30 sep

GRACE
20:00 Theater
Theater RAST
De Lange Gang
20:30 Theater
Hotel Modern

Za 1 okt

GRACE
20:00 Theater
Theater RAST
De Lange Gang
20:30 Theater
Hotel Modern

Zo 2 okt

Topsy Turvy
15:00 Jeugddans
Keren Levi / Neverlike

Wo 5 okt

De Onaantastbaren
20:00 Theater
Firma MES

Do 6 okt

Wat als dit alles is?
20:00 Theater
Theater Artemis

Vr 7 okt

Songs For No One
20:00 Theater
Nastaran Razawi Khorasani
Known & to Know
20:30 Dans
ICK Amsterdam

Za 8 okt

Known & to Know
20:30 Dans
ICK Amsterdam

Di 11 okt

Sturm & Drang
20:00 Theater
Blond & Cynisch

Do 13 okt

QUEER PLANET
19:30 Theater
HNTjong
Nina Bobo: Joop
20:00 Theater
De Passant / Koen Verheijden

Vr 14 okt

Keefman
20:00 Theater
Jack Wouterse

Za 15 okt

90's vs 20's
19:30 Jeugdtheater

90's vs 20's9+

Herfstvakantie
BonteHond
Keefman
20:00 Theater
Jack Wouterse

Wo 19 okt

Sribi Switi
15:00 Jeugddans

Sribi Switi4+

Herfstvakantie
Lloyds Company

Do 20 okt

Ravi de Robot
15:00 Muziektheater

Ravi de Robot5+

Herfstvakantie
Theater Sonnevanck & Silbersee i.s.m. Universiteit Twente

Vr 21 okt

Ravi de Robot
15:00 Muziektheater

Ravi de Robot5+

Herfstvakantie
Theater Sonnevanck & Silbersee i.s.m. Universiteit Twente

Za 22 okt

Verrassingsproductie
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Nina Spijkers

Zo 23 okt

Olifantje Abu l'Abbas
15:00 Jeugdtheater
Amsterdams Andalusisch Orkest / Theater De Krakeling

Di 25 okt

Verrassingsproductie
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Nina Spijkers

Wo 26 okt

DANSLOKAAL 10
20:00 Dans
Conny Janssen Danst
Verrassingsproductie
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Nina Spijkers

Do 27 okt

DANSLOKAAL 10
20:00 Dans
Conny Janssen Danst

Vr 28 okt

Verrassingsproductie
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Nina Spijkers

Za 29 okt

Verrassingsproductie
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Nina Spijkers

Zo 30 okt

Het Kado, Als Het Ware
15:00 Jeugdtheater
Als Het Ware

Di 1 nov

Controle
19:30 Theater
Maas theater en dans / 155 (eenvijfvijf)

Wo 2 nov

Controle
19:30 Theater
Maas theater en dans / 155 (eenvijfvijf)
Fun and Games
20:00 Theater
Via Rudolphi Producties / Theater Bellevue

Do 3 nov

Fun and Games
20:00 Theater
Via Rudolphi Producties / Theater Bellevue
Past Present Zero
20:30 Dans
Denden Karadeniz / Zero Dance Theatre

Vr 4 nov

Saman Amini's Integratieplan
20:00 Theater
Black Sheep Can Fly / Saman Amini
LENTE/22/K
20:30 Dans
LIBI / Ryan Djojokarso

Za 5 nov

Saman Amini's Integratieplan
20:00 Theater
Black Sheep Can Fly / Saman Amini

Wo 9 nov

Oroonoko
20:00 Muziektheater
Orkater/De Nieuwkomers / UMA
Het gras is hier groener
20:30 Dans
Dunja Jocic

Do 10 nov

Oroonoko
20:00 Muziektheater
Orkater/De Nieuwkomers / UMA
De Jaren
20:30 Theater
Het Nationale Theater / Eline Arbo

Vr 11 nov

Oroonoko
20:00 Muziektheater
Orkater/De Nieuwkomers / UMA
De Jaren
20:30 Theater
Het Nationale Theater / Eline Arbo

Za 12 nov

Oroonoko
20:00 Muziektheater
Orkater/De Nieuwkomers / UMA
De Jaren
20:30 Theater
Het Nationale Theater / Eline Arbo

Zo 13 nov

Aan de andere kant
15:00 Jeugdtheater
Tg. Winterberg

Do 17 nov

The Hot Peaches
19:30 Jeugdtheater
De Toneelmakerij / DOX

Vr 18 nov

Scala & Limited
20:30 Dans
Dansgroep Krisztina de Châtel

Za 19 nov

Geschiedenis van Geweld
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Toneelgroep Oostpool / Abdel Daoudi
Scala & Limited
20:30 Dans
Dansgroep Krisztina de Châtel

Di 22 nov

Geschiedenis van Geweld
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Toneelgroep Oostpool / Abdel Daoudi
Silenzio
20:30 Dans
LeineRoebana

Wo 23 nov

Geschiedenis van Geweld
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Toneelgroep Oostpool / Abdel Daoudi
Silenzio
20:30 Dans
LeineRoebana

Do 24 nov

Avatāra
19:30 Dans
Duda Paiva Company / Illusionary Rockaz Company
Geschiedenis van Geweld
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Toneelgroep Oostpool / Abdel Daoudi

Vr 25 nov

Geschiedenis van Geweld
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Toneelgroep Oostpool / Abdel Daoudi
Infinity Chan
20:30 Theater
Eva Line de Boer / Het Zuidelijk Toneel

Za 26 nov

Geschiedenis van Geweld
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Toneelgroep Oostpool / Abdel Daoudi
Infinity Chan
20:30 Theater
Eva Line de Boer / Het Zuidelijk Toneel

Zo 27 nov

Van Hamelen & The Rats
15:00 Jeugdtheater
Lennart Monaster / STIP theaterproducties

Wo 30 nov

Vrouwen in Troje