Programma (op datum) | Schuur
  • Datum vanaf
  • Verwacht
Je filtert op theater, specials
Wis filters

Do 9 feb

Anne-Fay's Reaspora
19:30 Muziektheater
Dag Papa
20:00 Dans
Alioune Diagne

Za 11 feb

Het waarom beantwoord
20:00 Theater
Productiehuis Theater Rotterdam: Mathieu Wijdeven

Vr 24 feb

DARKMATTER
20:30 Interdisciplinair
Cherish Menzo / Frascati Producties / GRIP i.s.m. De Coproducers

Za 25 feb

DARKMATTER
20:30 Interdisciplinair
Cherish Menzo / Frascati Producties / GRIP i.s.m. De Coproducers

Zo 26 feb

Midsland Oklahoma
15:00 Jeugdtheater
Toneelschap Beumer & Drost

Di 28 feb

Johannes de Parkiet
15:00 Jeugdtheater
De Grote Haay

Wo 1 mrt

Slinger!
15:00 Jeugdtheater
Simone de Jong Company

Do 2 mrt

Chef KAnin - LAAt zich niet kisten
11:30 Jeugdtheater
Chef KAnin - LAAt zich niet kisten
15:00 Jeugdtheater
Sawdust Symphony
20:30 Circustheater
SAWDUST SYMPHONY / KORZO

Vr 3 mrt

Pippi Powerrrrr
19:30 Jeugdtheater
Het Laagland

Zo 5 mrt

Tuimel & Bounce
15:00 Interdisciplinair
Honey Eavis i.s.m. Frontaal Theaterbureau

Za 11 mrt

De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong
Afgelast

Zo 12 mrt

De Dappere Soldaat
15:00 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Di 14 mrt

De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Wo 15 mrt

De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Do 16 mrt

De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Vr 17 mrt

Monumentaal
20:00 Theater
Sadettin K.
De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Za 18 mrt

Monumentaal
20:00 Theater
Sadettin K.
De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Vr 24 mrt

Solo Dagen
18:00 Theater

Solo Dagen

Solo Dagen

Za 25 mrt

Solo Dagen
18:00 Theater

Solo Dagen

Solo Dagen

Di 28 mrt

De zus van Frida Kahlo
20:30 Muziektheater
Ensemble SeaSession / Servaes Nelissen

Wo 29 mrt

De zus van Frida Kahlo
20:30 Muziektheater
Ensemble SeaSession / Servaes Nelissen

Do 30 mrt

De zus van Frida Kahlo
20:30 Muziektheater
Ensemble SeaSession / Servaes Nelissen

Za 1 apr

Dieven
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Jessie L’Herminez

Di 4 apr

Dieven
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Jessie L’Herminez

Wo 5 apr

Dieven
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Jessie L’Herminez

Do 6 apr

Dieven
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Jessie L’Herminez

Vr 7 apr

Dieven
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Jessie L’Herminez

Za 8 apr

Dieven
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Jessie L’Herminez

Do 20 apr

Starring #25
20:00 Theater
Toneelschuur Producties

Vr 21 apr

Starring #25
20:00 Theater
Toneelschuur Producties

Za 22 apr

Starring #25
20:00 Theater
Toneelschuur Producties

Di 25 apr

De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Wo 26 apr

De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Vr 28 apr

De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Za 29 apr

De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Wo 10 mei

Dieven
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Jessie L’Herminez

Do 11 mei

Dieven
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Jessie L’Herminez

Vr 12 mei

Cirque Mania
18:00 Theater

Cirque Mania

Cirque Mania

Za 13 mei

Vanishing Point
20:30 Dans

Vanishing Point

Cirque Mania
Panama Pictures
Cirque Mania
20:30 Theater

Cirque Mania

Cirque Mania

Zo 14 mei

Cirque Mania
15:00 Theater

Cirque Mania

Cirque Mania
Moi-ra-i
15:00 Circustheater

Moi-ra-i4+

Cirque Mania
Circuscollectief Trenina

Za 20 mei

Hamlet en Ophelia
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Internationaal Theater Amsterdam / Mateusz Staniak

Di 23 mei

Hamlet en Ophelia
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Internationaal Theater Amsterdam / Mateusz Staniak

Wo 24 mei

Hamlet en Ophelia
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Internationaal Theater Amsterdam / Mateusz Staniak

Do 25 mei

Hamlet en Ophelia
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Internationaal Theater Amsterdam / Mateusz Staniak

Vr 26 mei

Hamlet en Ophelia
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Internationaal Theater Amsterdam / Mateusz Staniak

Za 27 mei

Hamlet en Ophelia
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Internationaal Theater Amsterdam / Mateusz Staniak

Di 30 mei

Hamlet en Ophelia
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Internationaal Theater Amsterdam / Mateusz Staniak

Wo 31 mei

Hamlet en Ophelia
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Internationaal Theater Amsterdam / Mateusz Staniak

Do 1 jun

Hamlet en Ophelia
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Internationaal Theater Amsterdam / Mateusz Staniak

Vr 2 jun

Hamlet en Ophelia
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Internationaal Theater Amsterdam / Mateusz Staniak

Za 3 jun

Hamlet en Ophelia
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Internationaal Theater Amsterdam / Mateusz Staniak

Do 29 jun

Ik zeg toch sorry
20:30 Theater
Raymi Sambo Maakt | Theatergroep Aluin

Vr 30 jun

Ik zeg toch sorry
20:30 Theater
Raymi Sambo Maakt | Theatergroep Aluin

Za 1 jul

Ik zeg toch sorry
20:30 Theater
Raymi Sambo Maakt | Theatergroep Aluin