Programma (op datum) | Schuur
  • Datum vanaf
  • Verwacht
Je filtert op specials
Wis filters

Do 30 jun

The B-Side: "Negro Folklore From Texas State Prisons" A Record Album Interpretation
20:30 Muziektheater
The Wooster Group

Vr 1 jul

Inleiding The B-Side
19:45 Theater
The Wooster Group
The B-Side: "Negro Folklore From Texas State Prisons" A Record Album Interpretation
20:30 Muziektheater
The Wooster Group

Za 2 jul

Japanse Sprookjes
11:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties
Japanse Sprookjes
13:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties
Inleiding The B-Side
19:45 Theater
The Wooster Group
The B-Side: "Negro Folklore From Texas State Prisons" A Record Album Interpretation
20:30 Muziektheater
The Wooster Group

Zo 3 jul

Japanse Sprookjes
11:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties
Japanse Sprookjes
13:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties
Expat Cinema: Incroyable mais vrai
19:00 Film
Quentin Dupieux

Za 9 jul

Japanse Sprookjes
11:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties
Japanse Sprookjes
13:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties

Zo 10 jul

Japanse Sprookjes
11:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties
Japanse Sprookjes
13:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties

Di 12 jul

Dwelling in the Fuchun Mountains
19:30 Film

Zo 17 jul

Red de Wereld
11:00 Jeugdtheater
Red de Wereld
13:00 Jeugdtheater
Expat Cinema: Fire of Love
19:00 Film
Sara Dosa

Zo 24 jul

Nieuw Circus Feest
11:00 Circustheater
Zinzi & Evertjan / Joris de Jong
Nieuw Circus Feest
13:00 Circustheater
Zinzi & Evertjan / Joris de Jong
Expat Cinema: Speak No Evil
19:00 Film
Christian Tafdrup

Di 26 jul

Kill It and Leave This Town
19:00 Film
Mariusz Wilczynski

Zo 31 jul

De Verrukkelijke Kinderbakshow
13:00 Jeugdtheater
De Grote Haay

Di 9 aug

Forest - I See You Everywhere
19:00 Film
Benedek Fliegauf

Zo 21 aug

Tarzan
11:00 Jeugdtheater
Ila van der Pouw / Klein Caprera
Tarzan
13:00 Jeugdtheater
Ila van der Pouw / Klein Caprera

Di 23 aug

Destello bravío
19:00 Film
Ainhoa Rodríguez

Zo 28 aug

Superjuffie
14:30 Muziektheater
De Toren van Geluid

Di 6 sep

Evolution
19:00 Film
Kornél Mundruczó

Za 15 okt

90's vs 20's
19:30 Jeugdtheater

90's vs 20's9+

Herfstvakantie
BonteHond

Wo 19 okt

Sribi Switi
15:00 Jeugddans

Sribi Switi4+

Herfstvakantie
Lloyds Company

Do 20 okt

Ravi de Robot
15:00 Muziektheater

Ravi de Robot5+

Herfstvakantie
Theater Sonnevanck & Silbersee i.s.m. Universiteit Twente

Vr 21 okt

Ravi de Robot
15:00 Muziektheater

Ravi de Robot5+

Herfstvakantie
Theater Sonnevanck & Silbersee i.s.m. Universiteit Twente

Za 22 okt

Verrassingsproductie
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Nina Spijkers

Zo 23 okt

Olifantje Abu l'Abbas
15:00 Jeugdtheater
Amsterdams Andalusisch Orkest / Theater De Krakeling

Di 25 okt

Verrassingsproductie
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Nina Spijkers

Wo 26 okt

Verrassingsproductie
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Nina Spijkers

Vr 28 okt

Verrassingsproductie
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Nina Spijkers

Za 29 okt

Verrassingsproductie
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Nina Spijkers

Za 19 nov

Geschiedenis van Geweld
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Toneelgroep Oostpool / Abdel Daoudi

Di 22 nov

Geschiedenis van Geweld
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Toneelgroep Oostpool / Abdel Daoudi

Wo 23 nov

Geschiedenis van Geweld
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Toneelgroep Oostpool / Abdel Daoudi

Do 24 nov

Geschiedenis van Geweld
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Toneelgroep Oostpool / Abdel Daoudi

Vr 25 nov

Geschiedenis van Geweld
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Toneelgroep Oostpool / Abdel Daoudi

Za 26 nov

Geschiedenis van Geweld
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Toneelgroep Oostpool / Abdel Daoudi

Di 27 dec

NIETES
15:00 Jeugdtheater
BRONKS / Theater Artemis

Wo 28 dec

NIETES
11:00 Jeugdtheater
BRONKS / Theater Artemis
NIETES
15:00 Jeugdtheater
BRONKS / Theater Artemis

Do 29 dec

De Verdwijning van Clifford Sinclair
12:00 Jeugdtheater
Het Ministerie van Onverrichter Zake
De Verdwijning van Clifford Sinclair
15:00 Jeugdtheater
Het Ministerie van Onverrichter Zake

Vr 30 dec

Ping Win
11:30 Jeugdtheater
House of Nouws
Ping Win
15:00 Jeugdtheater
House of Nouws

Za 7 jan

Als het anders loopt
19:30 Muziektheater
Het Houten Huis / Plan d- / Club Guy and Roni’s Poetic Disasters Club

Zo 8 jan

Als het anders loopt
15:00 Muziektheater
Het Houten Huis / Plan d- / Club Guy and Roni’s Poetic Disasters Club

Wo 25 jan

Geschiedenis van Geweld
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Toneelgroep Oostpool / Abdel Daoudi

Do 26 jan

Geschiedenis van Geweld
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Toneelgroep Oostpool / Abdel Daoudi

Vr 27 jan

Geschiedenis van Geweld
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Toneelgroep Oostpool / Abdel Daoudi

Za 28 jan

Geschiedenis van Geweld
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Toneelgroep Oostpool / Abdel Daoudi

Zo 26 feb

Midsland Oklahoma
15:00 Jeugdtheater
Toneelschap Beumer & Drost

Di 28 feb

Johannes de Parkiet
15:00 Jeugdtheater
De Grote Haay

Wo 1 mrt

Slinger!
15:00 Jeugdtheater
Simone de Jong Company

Do 2 mrt

Chef KAnin - LAAt zich niet kisten
11:30 Jeugdtheater
Chef KAnin - LAAt zich niet kisten
15:00 Jeugdtheater

Vr 3 mrt

Pippi Powerrrrr
19:30 Jeugdtheater
Het Laagland

Zo 5 mrt

Tuimel & Bounce
15:00 Interdisciplinair
Honey Eavis i.s.m. Frontaal Theaterbureau

Za 11 mrt

De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Di 14 mrt

De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Wo 15 mrt

De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Do 16 mrt

De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Vr 17 mrt

De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Za 18 mrt

De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Za 1 apr

Dieven
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Jessie L’Herminez

Di 4 apr

Dieven
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Jessie L’Herminez

Wo 5 apr

Dieven
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Jessie L’Herminez

Do 6 apr

Dieven
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Jessie L’Herminez

Vr 7 apr

Dieven
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Jessie L’Herminez

Za 8 apr

Dieven
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Jessie L’Herminez

Do 20 apr

Starring #25
20:00 Theater
Toneelschuur Producties

Vr 21 apr

Starring #25
20:00 Theater
Toneelschuur Producties

Za 22 apr

Starring #25
20:00 Theater
Toneelschuur Producties

Di 25 apr

De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Wo 26 apr

De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Vr 28 apr

De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Za 29 apr

De Dappere Soldaat
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Steef de Jong

Zo 30 apr

Geen oog dicht
15:00 Jeugdtheater

Geen oog dicht8+

Meivakantie
Studio Figur / STIP Producties

Di 2 mei

Ruzie
15:00 Jeugdtheater

Ruzie6+

Meivakantie
Theater Artemis / Theater Basel

Wo 3 mei

Het lammetje dat een varken is
15:00 Jeugdtheater
Het Filiaal Theatermakers

Za 6 mei

Het geheven vingertje
19:30 Jeugdtheater
Theater Artemis

Zo 7 mei

Wat vreet er aan Donnie Druif?
15:00 Muziektheater
MaxTak / Marmoucha Orchestra

Wo 10 mei

Dieven
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Jessie L’Herminez

Do 11 mei

Dieven
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Jessie L’Herminez

Za 20 mei

Hamlet en Ophelia
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Internationaal Theater Amsterdam / Mateusz Staniak

Di 23 mei