Programma (op datum) | Schuur
  • Datum vanaf
  • Verwacht
Je filtert op film, specials
Wis filters

Do 9 feb

No Bears
13:50 Film
Jafar Panahi
No Bears
18:45 Film
Jafar Panahi
Falcon Lake
19:00 Film
Charlotte Le Bon
Nostalgia
21:15 Film
Mario Martone

Vr 10 feb

Journeys Beyond Belief: 360 VR Cinema
13:30 Film
Journeys Beyond Belief: VR Interactive - Dream Builders & The Miracle Basket
14:30 Film
Journeys Beyond Belief: VR Interactive - Dream Builders & The Miracle Basket
15:15 Film
Journeys Beyond Belief: VR Interactive - Dream Builders & The Miracle Basket
16:00 Film
Nostalgia
16:15 Film
Mario Martone
No Bears
18:45 Film
Jafar Panahi
Falcon Lake
19:00 Film
Charlotte Le Bon
Let's Talk about Cinema
20:00 Film
Sarah Blok/Lisa Konno

Za 11 feb

No Bears
18:45 Film
Jafar Panahi
Falcon Lake
19:00 Film
Charlotte Le Bon
Nostalgia
21:15 Film
Mario Martone

Zo 12 feb

The Proof of the Pudding
11:15 Film
Patrick Minks, Jaap Veldhoen
No Bears
14:00 Film
Jafar Panahi
Journeys Beyond Belief: 360 VR Cinema
15:00 Film
Journeys Beyond Belief: VR Interactive - Biolum
16:00 Film
Nostalgia
16:15 Film
Mario Martone
Journeys Beyond Belief: VR Interactive - Biolum
16:45 Film
Journeys Beyond Belief: VR Interactive - Biolum
17:30 Film
Falcon Lake
18:45 Film
Charlotte Le Bon
Expat Cinema: No Bears
19:00 Film
Jafar Panahi

Ma 13 feb

Nostalgia
14:15 Film
Mario Martone
Falcon Lake
16:45 Film
Charlotte Le Bon
No Bears
19:00 Film
Jafar Panahi
Journeys Beyond Belief: 360 VR Cinema
19:15 Film
Journeys Beyond Belief: VR Interactive - Dream Builders & The Miracle Basket
20:15 Film
Journeys Beyond Belief: VR Interactive - Dream Builders & The Miracle Basket
21:00 Film
Journeys Beyond Belief: VR Interactive - Dream Builders & The Miracle Basket
21:45 Film

Di 14 feb

Nostalgia
18:45 Film
Mario Martone
No Bears
19:15 Film
Jafar Panahi
Falcon Lake
21:15 Film
Charlotte Le Bon

Wo 15 feb

The Proof of the Pudding
13:15 Film
Patrick Minks, Jaap Veldhoen
Nostalgia
13:30 Film
Mario Martone
Falcon Lake
17:15 Film
Charlotte Le Bon
Pi
19:00 Klassieker
Darren Aronofsky
No Bears
19:20 Film
Jafar Panahi

Zo 19 feb

Expat Cinema: Godland
19:30 Film
Hlynur Pálmason

Wo 22 feb

Requiem for a Dream
19:00 Film
Darren Aronofsky

Zo 26 feb

Kleine All
11:15 Film
Amalie Næsby Fick
Expat Cinema: Nostalgia
19:00 Film
Mario Martone

Wo 1 mrt

Kung Fu Leeuw
13:30 Familiefilm
The Fountain
19:00 Klassieker
Darren Aronofsky

Zo 5 mrt

Expat Cinema: EO
19:00 Film
Jerzy Skolimowski

Wo 8 mrt

The Wrestler
19:00 Film
Darren Aronofsky

Zo 12 mrt

Dicht bij Vermeer
11:15 Documentaire

Dicht bij Vermeer

Docu op Zondag
Suzanne Raes
Expat Cinema: Saint Omer
19:00 Film
Alice Diop

Wo 15 mrt

Black Swan
19:00 Klassieker
Darren Aronofsky

Zo 26 mrt

Expat Cinema: The Blue Caftan
19:00 Film
Maryam Touzani