Programma (op datum) | Schuur
  • Datum vanaf
  • Verwacht
Je filtert op jeugd/familie
Wis filters

Za 2 jul

Japanse Sprookjes
11:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties
Japanse Sprookjes
13:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties

Zo 3 jul

Japanse Sprookjes
11:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties
Belle
11:15 Familiefilm
Mamoru Hosoda
Japanse Sprookjes
13:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties

Za 9 jul

Japanse Sprookjes
11:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties
Japanse Sprookjes
13:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties

Zo 10 jul

Japanse Sprookjes
11:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties
Japanse Sprookjes
13:00 Jeugdtheater
Caprera / de Toneelmakerij / Toneelschuur Producties

Ma 11 jul

Knor
19:00 Familiefilm
Mascha Halberstad

Zo 17 jul

Red de Wereld
11:00 Jeugdtheater
Red de Wereld
13:00 Jeugdtheater
Knor
15:00 Familiefilm
Mascha Halberstad

Zo 24 jul

Nieuw Circus Feest
11:00 Circustheater
Zinzi & Evertjan / Joris de Jong
Nieuw Circus Feest
13:00 Circustheater
Zinzi & Evertjan / Joris de Jong

Zo 31 jul

De Verrukkelijke Kinderbakshow
13:00 Jeugdtheater
De Grote Haay

Zo 21 aug

Tarzan
11:00 Jeugdtheater
Ila van der Pouw / Klein Caprera
Tarzan
13:00 Jeugdtheater
Ila van der Pouw / Klein Caprera

Zo 28 aug

Superjuffie
14:30 Muziektheater
De Toren van Geluid

Zo 18 sep

Hotel Hierwaardaar
15:00 Jeugddans
De Dansers / Het Filiaal Theatermakers

Zo 2 okt

Topsy Turvy
15:00 Jeugddans
Keren Levi / Neverlike

Za 15 okt

90's vs 20's
19:30 Jeugdtheater

90's vs 20's9+

Herfstvakantie
BonteHond

Wo 19 okt

Sribi Switi
15:00 Jeugddans

Sribi Switi4+

Herfstvakantie
Lloyds Company

Do 20 okt

Ravi de Robot
15:00 Muziektheater

Ravi de Robot5+

Herfstvakantie
Theater Sonnevanck & Silbersee i.s.m. Universiteit Twente

Vr 21 okt

Ravi de Robot
15:00 Muziektheater

Ravi de Robot5+

Herfstvakantie
Theater Sonnevanck & Silbersee i.s.m. Universiteit Twente

Zo 23 okt

Olifantje Abu l'Abbas
15:00 Jeugdtheater
Amsterdams Andalusisch Orkest / Theater De Krakeling

Zo 30 okt

Het Kado, Als Het Ware
15:00 Jeugdtheater
Als Het Ware

Di 1 nov

Controle
19:30 Theater
Maas theater en dans / 155 (eenvijfvijf)

Wo 2 nov

Controle
19:30 Theater
Maas theater en dans / 155 (eenvijfvijf)

Zo 13 nov

Aan de andere kant
15:00 Jeugdtheater
Tg. Winterberg

Do 17 nov

The Hot Peaches
19:30 Jeugdtheater
De Toneelmakerij / DOX

Zo 27 nov

Van Hamelen & The Rats
15:00 Jeugdtheater
Lennart Monaster / STIP theaterproducties

Zo 18 dec

De tijd loopt
15:00 Jeugddans
De Stilte

Di 27 dec

NIETES
15:00 Jeugdtheater
BRONKS / Theater Artemis

Wo 28 dec

NIETES
11:00 Jeugdtheater
BRONKS / Theater Artemis
NIETES
15:00 Jeugdtheater
BRONKS / Theater Artemis

Do 29 dec

De Verdwijning van Clifford Sinclair
12:00 Jeugdtheater
Het Ministerie van Onverrichter Zake
De Verdwijning van Clifford Sinclair
15:00 Jeugdtheater
Het Ministerie van Onverrichter Zake

Vr 30 dec

Ping Win
11:30 Jeugdtheater
House of Nouws
Ping Win
15:00 Jeugdtheater
House of Nouws

Za 7 jan

Als het anders loopt
19:30 Muziektheater
Het Houten Huis / Plan d- / Club Guy and Roni’s Poetic Disasters Club

Zo 8 jan

Als het anders loopt
15:00 Muziektheater
Het Houten Huis / Plan d- / Club Guy and Roni’s Poetic Disasters Club

Zo 22 jan

Poppenkast
15:00 Jeugdtheater
De Toneelmakerij

Do 26 jan

Mother's White
19:30 Jeugddans
Danstheater AYA / Silbersee

Do 2 feb

A Country Inside My Head
19:30 Jeugdtheater
HNTjong

Zo 5 feb

Hokje
15:00 Circustheater
WIRWAR Producties

Za 18 feb

The Ozard of Wizz
19:30 Jeugdtheater
Maas theater en dans / ROSE Stories

Zo 19 feb

The Ozard of Wizz
15:00 Jeugdtheater
Maas theater en dans / ROSE Stories

Wo 22 feb

Recht
19:30 Interdisciplinair
DOX

Di 28 feb

Johannes de Parkiet
15:00 Jeugdtheater
De Grote Haay

Wo 1 mrt

Slinger!
15:00 Jeugdtheater
Simone de Jong Company

Do 2 mrt

Chef KAnin - LAAt zich niet kisten
11:30 Jeugdtheater
Chef KAnin - LAAt zich niet kisten
15:00 Jeugdtheater

Vr 3 mrt

Pippi Powerrrrr
19:30 Jeugdtheater
Het Laagland

Zo 5 mrt

Tuimel & Bounce
15:00 Interdisciplinair
Honey Eavis i.s.m. Frontaal Theaterbureau

Wo 15 mrt

STOM
19:30 Jeugdtheater
HNTjong

Zo 19 mrt

Fantastisch
15:00 Jeugdtheater
BonteHond

Zo 2 apr

POPpulisme
15:00 Jeugdtheater
Het Filiaal Theatermakers

Zo 16 apr

Kinderen van het Verdwenen Woud
15:00 Jeugdtheater
Duda Paiva Company

Zo 30 apr

Geen oog dicht
15:00 Jeugdtheater

Geen oog dicht8+

Meivakantie
Studio Figur / STIP Producties

Di 2 mei

Ruzie
15:00 Jeugdtheater

Ruzie6+

Meivakantie
Theater Artemis / Theater Basel

Wo 3 mei

Het lammetje dat een varken is
15:00 Jeugdtheater
Het Filiaal Theatermakers

Za 6 mei

Het geheven vingertje
19:30 Jeugdtheater
Theater Artemis

Zo 7 mei

Wat vreet er aan Donnie Druif?
15:00 Muziektheater
MaxTak / Marmoucha Orchestra

Zo 14 mei

Moi-ra-i
15:00 Circustheater
Circuscollectief Trenina