• Datum vanaf
  • Verwacht
Je filtert op jeugd/familie
Wis filters

Wo 24 apr

Augure
12:00 Film
Baloji
The Peasants
12:15 Film
DK Welchman
Het muizenhuis – Sam en Julia in de bioscoop
14:00 Familiefilm
Regis Vidal
Patrick and the Whale
14:35 Documentaire
Mark Fletcher
Vos en Haas Redden het Bos
15:20 Familiefilm
Green Border
16:10 Film
Agnieszka Holland
Four Daughters
16:50 Documentaire
Kaouther Ben Hania
Black Orpheus
19:00 Film
The Peasants
19:10 Film
DK Welchman
Een vrouw met roze jurk wordt half belicht
20:00 Muziektheater
Theater RAST | Ayşegül Karaca
La Chimera
21:15 Film
Alice Rohrwacher
Love Lies Bleeding
21:30 Film

Do 25 apr

Ama Gloria
11:45 Film
Marie Amachoukeli-Barsacq
Four Daughters
12:00 Documentaire
Kaouther Ben Hania
La Chimera
13:40 Film
Alice Rohrwacher
Het muizenhuis – Sam en Julia in de bioscoop
14:15 Familiefilm
Regis Vidal
Vos en Haas Redden het Bos
15:30 Familiefilm
Green Border
16:10 Film
Agnieszka Holland
The Stones and Brian Jones
17:00 Documentaire
Nick Broomfield
The Peasants
19:00 Film
DK Welchman
Patrick and the Whale
19:15 Documentaire
Mark Fletcher
Twee dansers in retro kleding voor een rode achtergrond
19:30 Jeugddans
SALLY Dansgezelschap Maastricht
Motherland | Katinka Strikes Back
20:00 Theater
Jip Smit, Dorien van Gent en Teun Donders
Augure
20:45 Film
Baloji
The Stones and Brian Jones
21:30 Documentaire
Nick Broomfield

Vr 26 apr

La Chimera
11:00 Film
Alice Rohrwacher
The Peasants
11:15 Film
DK Welchman
Green Border
13:45 Film
Agnieszka Holland
Het muizenhuis – Sam en Julia in de bioscoop
14:00 Familiefilm
Regis Vidal
VR Cinema: Naturally Immersive
15:30 Film
Nu:Reality
Love Lies Bleeding
16:45 Film
Gimme Shelter
17:00 Muziekfilm
Albert Maysles
Four Daughters
19:00 Documentaire
Kaouther Ben Hania
The Peasants
19:00 Film
DK Welchman
Katie Cruel
20:00 Interdisciplinair
LENZ / Frascati Producties
Portretfoto van twee mensen waarnaar met handen gereikt wordt in roze blauwachtige tinten
20:30 Theater
Theater Utrecht / Cello Octet Amsterdam
Augure
21:10 Film
Baloji
The Stones and Brian Jones
21:15 Documentaire
Nick Broomfield
Doorgedraaid
22:00 DJ

Za 27 apr

Kind tekent aan tafel
10:30 Overig
Vos en Haas Redden het Bos
11:00 Familiefilm
Green Border
11:15 Film
Agnieszka Holland
Patrick and the Whale
12:30 Documentaire
Mark Fletcher
Het muizenhuis – Sam en Julia in de bioscoop
14:00 Familiefilm
Regis Vidal
La Chimera
14:15 Film
Alice Rohrwacher
Lucy Goes Gangsta
15:15 Familiefilm
Till Endemann
Four Daughters
16:50 Documentaire
Kaouther Ben Hania
The Stones and Brian Jones
17:10 Documentaire
Nick Broomfield
The Peasants
19:00 Film
DK Welchman
Augure
19:10 Film
Baloji
Green Border
21:00 Film
Agnieszka Holland
Love Lies Bleeding
21:15 Film

Zo 28 apr

Kind tekent aan tafel
10:30 Overig
La Chimera
11:00 Film
Alice Rohrwacher
VR Cinema: Naturally Immersive
11:15 Film
Nu:Reality
Liefjes
12:20 Documentaire
Natalie Bruijns & Anneke de Lind van Wijngaarden
Green Border
13:45 Film
Agnieszka Holland
Het muizenhuis – Sam en Julia in de bioscoop
14:00 Familiefilm
Regis Vidal
Mensen in gekke kostuums waaronder een helikopter kostuum wijzen naar elkaar
15:00 Jeugdtheater
Het Laagland
Vos en Haas Redden het Bos
15:15 Familiefilm
Disco!
16:00 DJ
De leukste kinderdisco van Haarlem
The Peasants
16:45 Film
DK Welchman
The Stones and Brian Jones
17:00 Documentaire
Nick Broomfield
Expat Cinema: The Peasants
19:00 Film
DK Welchman, Hugh Welchman
Four Daughters
19:15 Documentaire
Kaouther Ben Hania
Gimme Shelter
21:15 Muziekfilm
Albert Maysles
Augure
21:30 Film
Baloji
Loading...