Kalender | Schuur
  • Vandaag
  • Komend weekend
  • Deze week
  • Verwacht
  • Kies datum
Je filtert op theater
Wis filters

Di 7 dec

Kasimir en Karoline
19:30 Theater

Kasimir en Karoline

Nina Spijkers
Toneelschuur Producties
Double bill: Together x ALPH
20:00 Theater, Dans

Double bill: Together x ALPH

Backbone / Donna Chittick

Wo 8 dec

Elckerlijc
20:00 Theater

Elckerlijc

Urland
Kasimir en Karoline
20:30 Theater

Kasimir en Karoline

Nina Spijkers
Toneelschuur Producties

Do 9 dec

Elckerlijc
20:00 Theater

Elckerlijc

Urland
Kasimir en Karoline
20:30 Theater

Kasimir en Karoline

Nina Spijkers
Toneelschuur Producties

Vr 10 dec

Schuurvernieuwers
20:00 Theater

Schuurvernieuwers

Club Guy and Roni - Korzo - Toneelschuur Producties
Invites
20:00 Theater, Dans

Invites

Club Guy & Roni / Dunja Jocic / Kwame Asafo-Adjei
Kasimir en Karoline
20:30 Theater

Kasimir en Karoline

Nina Spijkers
Toneelschuur Producties

Za 11 dec

Invites
20:00 Theater, Dans

Invites

Club Guy & Roni / Dunja Jocic / Kwame Asafo-Adjei
Kasimir en Karoline
20:30 Theater

Kasimir en Karoline

Nina Spijkers
Toneelschuur Producties

Di 14 dec

Instant Loneliness
20:30 Theater

Instant Loneliness

Via Berlin

Wo 15 dec

Instant Loneliness
20:30 Theater

Instant Loneliness

Via Berlin

Do 16 dec

Instant Loneliness
20:30 Theater

Instant Loneliness

Via Berlin

Vr 17 dec

The Future is not what it used to be
20:30 Theater, Dans

The Future is not what it used to be

Panama Pictures / Pia Meuthen

Za 18 dec

Bodyscan  223
20:00 Theater, Dans

Bodyscan 223

Robin Nimanong
The Future is not what it used to be
20:30 Theater, Dans

The Future is not what it used to be

Panama Pictures / Pia Meuthen

Zo 19 dec

De grote red je reet show
15:30 Theater, Jeugd/Familie

De grote red je reet show6+

Maas theater en dans
Kerstvakantie

Do 23 dec

Bloemenduel Lunchshow Special
19:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend
Een Genadeloze God
20:00 Theater

Een Genadeloze God

Theater Rast

Vr 24 dec

Bloemenduel Lunchshow Special
13:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend

Zo 26 dec

Bloemenduel Lunchshow Special
13:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend

Ma 27 dec

Niet wiet, wel nel
15:00 Theater, Jeugd/Familie

Niet wiet, wel nel6+

Hoge Fronten / Lieke Benders
Kerstvakantie
Bloemenduel Lunchshow Special
19:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend

Di 28 dec

Bloemenduel Lunchshow Special
13:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend
De hond die licht gaf
15:00 Theater, Jeugd/Familie

De hond die licht gaf6+

MaxTak/ Kim van Zeben Theaterproducties
Kerstvakantie
Workshop Hiervoormaals
16:15 Theater, Jeugd/Familie

Workshop Hiervoormaals6+

MaxTak i.s.m. Kim van Zeben Theaterproducties
Kerstvakantie

Wo 29 dec

Bloemenduel Lunchshow Special
13:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend
Een feest om te janken
13:30 Theater, Jeugd/Familie

Een feest om te janken4+

House of Nouws
Kerstvakantie
Een feest om te janken
15:30 Theater, Jeugd/Familie

Een feest om te janken4+

House of Nouws
Kerstvakantie

Do 30 dec

Bloemenduel Lunchshow Special
13:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend

Za 1 jan

Bloemenduel Lunchshow Special
19:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend

Zo 2 jan

Bloemenduel Lunchshow Special
13:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend
De Sprookjeskoningin
15:00 Theater, Jeugd/Familie

De Sprookjeskoningin6+

Duda Paiva Company / Jong Nederlands Blazers Ensemble
Kerstvakantie

Di 4 jan

De drie biggetjes en het wolfspak
15:00 Theater, Jeugd/Familie

De drie biggetjes en het wolfspak4+

De Toneelmakerij
Kerstvakantie
Bloemenduel Lunchshow Special
19:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend

Wo 5 jan

Superslow
11:30 Theater, Jeugd/Familie

Superslow2,5+

BonteHond
Kerstvakantie
Superslow
15:00 Theater, Jeugd/Familie

Superslow2,5+

BonteHond
Kerstvakantie
Bloemenduel Lunchshow Special
19:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend

Do 6 jan

Bloemenduel Lunchshow Special
13:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend

Vr 7 jan

Bloemenduel Lunchshow Special
13:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend

Za 8 jan

Bloemenduel Lunchshow Special
13:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend

Zo 9 jan

Bloemenduel Lunchshow Special
13:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend
Het Ding
15:00 Theater, Jeugd/Familie

Het Ding8+

Toneelschap Beumer & Drost
Kerstvakantie

Wo 12 jan

Sawdust Symphony
20:30 Theater, Dans

Sawdust Symphony

Michael Zandl / Korzo en TENT

Do 13 jan

De Reiziger
20:30 Theater

De Reiziger

Beer Muziektheater

Vr 14 jan

De Reiziger
20:30 Theater

De Reiziger

Beer Muziektheater

Za 15 jan

Het leven zelf
20:00 Theater

Het leven zelf

Loek de Bakker
Toneelschuur Producties
De Reiziger
20:30 Theater

De Reiziger

Beer Muziektheater

Di 18 jan

Het leven zelf
20:00 Theater

Het leven zelf

Loek de Bakker
Toneelschuur Producties

Wo 19 jan

Het leven zelf
20:00 Theater

Het leven zelf

Loek de Bakker
Toneelschuur Producties

Do 20 jan

Blinde Vlek
19:30 Theater

Blinde Vlek10+

Het Houten Huis & Wabi Sabi
Het leven zelf
20:00 Theater

Het leven zelf

Loek de Bakker
Toneelschuur Producties

Vr 21 jan

Het leven zelf
20:00 Theater

Het leven zelf

Loek de Bakker
Toneelschuur Producties
Seksklimaat
20:30 Theater

Seksklimaat

Maria Goos, Michiel de Jong, Sieger Sloot

Za 22 jan

Het leven zelf
20:00 Theater

Het leven zelf

Loek de Bakker
Toneelschuur Producties
Seksklimaat
20:30 Theater

Seksklimaat

Maria Goos, Michiel de Jong, Sieger Sloot

Zo 23 jan

Micro... de dingen komen in opstand
15:00 Theater, Jeugd/Familie

Micro... de dingen komen in opstand7+

Sonja en Hendrik - STIP Theaterproducties

Wo 26 jan

O S C A R
19:00 Theater

O S C A R

Arno Schuitemaker
Mijn vader
20:00 Theater

Mijn vader

Thomas, Sacha en Jos
O S C A R
21:00 Theater

O S C A R

Arno Schuitemaker

Do 27 jan

Mijn vader
20:00 Theater

Mijn vader

Thomas, Sacha en Jos

Wo 2 feb

Album Luistersessies
20:00 Theater

Album Luistersessies

Album Luistersessies
Symphony of 21
20:30 Theater, Dans

Symphony of 21

DOX, ArtBeat Amsterdam, Batalo East Oeganda, AfroVibes

Do 3 feb

Father Figure
19:30 Theater, Dans

Father Figure

Lloyd’s Company

Vr 4 feb

PC Dreams
20:00 Theater

PC Dreams

Xenia Perek & Arthur Guilleminot
Edward II The gay king
20:30 Theater

Edward II The gay king

Charli Chung/Toneelgroep Oostpool

Za 5 feb

PC Dreams
20:00 Theater

PC Dreams

Xenia Perek & Arthur Guilleminot
Edward II The gay king
20:30 Theater

Edward II The gay king

Charli Chung/Toneelgroep Oostpool

Zo 6 feb

Oma is een Avatar
15:00 Theater, Jeugd/Familie

Oma is een Avatar8+

HNTjong

Wo 9 feb

Darger: In de werkelijkheid van de onwerkelijkheid
20:00 Theater

Darger: In de werkelijkheid van de onwerkelijkheid

Karina Holla
Rock me baby
20:30 Theater

Rock me baby

Servaes Nelissen

Do 10 feb

BIMS
20:00 Theater

BIMS

Lost Projects/Frascati
Rock me baby
20:30 Theater

Rock me baby

Servaes Nelissen

Vr 11 feb

BEN.
20:00 Theater

BEN.

BOG. /Het Zuidelijk Toneel
Rock me baby
20:30 Theater

Rock me baby

Servaes Nelissen

Za 12 feb

BEN.
20:00 Theater

BEN.

BOG. /Het Zuidelijk Toneel
Rock me baby
20:30 Theater

Rock me baby

Servaes Nelissen

Zo 13 feb

Bonje
15:00 Theater, Jeugd/Familie

Bonje5+

WirWar Producties

Di 15 feb

Antropoceen, de musical
20:00 Theater

Antropoceen, de musical

Club Gewalt/Operadagen Rotterdam

Wo 16 feb

Bonje
15:00 Theater, Jeugd/Familie

Bonje5+

WirWar Producties
Antropoceen, de musical
20:00 Theater

Antropoceen, de musical

Club Gewalt/Operadagen Rotterdam

Do 17 feb

Het leven zelf
20:00 Theater

Het leven zelf

Loek de Bakker
Toneelschuur Producties
Storm voor wie wakker is
20:30 Theater

Storm voor wie wakker is

House of Nouws

Vr 18 feb

Het leven zelf
20:00 Theater

Het leven zelf

Loek de Bakker
Toneelschuur Producties
Storm voor wie wakker is
20:30 Theater

Storm voor wie wakker is

House of Nouws

Za 19 feb

Het leven zelf
20:00 Theater

Het leven zelf

Loek de Bakker
Toneelschuur Producties
Storm voor wie wakker is
20:30 Theater

Storm voor wie wakker is

House of Nouws

Zo 20 feb

Het laatste koekje
13:30 Theater, Jeugd/Familie

Het laatste koekje3+

Het Ministerie van Onverrichter Zake
Voorjaarsvakantie
Wild
15:00 Theater, Dans, Jeugd/Familie

Wild6+

Danstheater AYA
Voorjaarsvakantie
Het laatste koekje
15:30 Theater, Jeugd/Familie

Het laatste koekje3+

Het Ministerie van Onverrichter Zake
Voorjaarsvakantie

Di 22 feb

Het groene meisje
15:00 Theater, Jeugd/Familie

Het groene meisje8+

MaxTak
Voorjaarsvakantie
Workshop knutselen met groenten
16:15 Theater

Workshop knutselen met groenten8+

Muziektheater Max Tak

Wo 23 feb

Vier
15:00 Theater, Dans, Jeugd/Familie

Vier4+

De Dansers
Voorjaarsvakantie

Do 24 feb

Fascist worden
20:30 Theater

Fascist worden

Theo Maassen/HZT

Vr 25 feb

Beige
20:00 Theater

Beige

Sheralynn Adriaansz/Likeminds
BAAAAA
20:00 Theater

BAAAAA

Circus Treurdier
Joy, Enjoy Joy
20:30 Theater, Dans

Joy, Enjoy Joy

WArd/WaRD/Ann van den Broek

Za 26 feb

Beige
20:00 Theater

Beige

Sheralynn Adriaansz/Likeminds
Joy, Enjoy Joy
20:30 Theater, Dans

Joy, Enjoy Joy

WArd/WaRD/Ann van den Broek

Zo 27 feb

Kanonnenvoer
15:00 Theater, Jeugd/Familie

Kanonnenvoer8+

Het Laagland
Voorjaarsvakantie

Za 5 mrt

Talking Hands
19:30 Theater, Jeugd/Familie

Talking Hands9+

Het Filiaal Theatermakers

Zo 6 mrt

Troostprijs
15:00 Theater, Jeugd/Familie

Troostprijs8+

De Stilte

Wo 16 mrt

MET VOORBEDACHTEN RADE
20:00 Theater

MET VOORBEDACHTEN RADE

De Warme Winkel
HOME
20:30 Theater, Dans

HOME

Conny Janssen Danst

Do 17 mrt

MET VOORBEDACHTEN RADE
20:00 Theater

MET VOORBEDACHTEN RADE

De Warme Winkel
HOME
20:30 Theater, Dans

HOME