do 8 december 2022
Theater – Ébana Garín Coronel
Stories @ Schuur: Minga of a House in Ruins
Minga of a House of Ruins is een voorstelling gemaakt van de overblijfselen van een huis op het eiland Chiloé, aan het begin van Chileens Patagonië. De Minga is een Chiloe's traditie waarbij huizen gemeenschappelijk over een gebied worden gesleept, soms zelfs over de zee.
De voorstelling bevraagt de betekenis van huis en thuis voor de mens. Een vrouw reist in een vliegtuig dat haar voor altijd wegvoert van haar oorspronkelijke thuis. Een man in het zuiden van Chili vernielt zijn huis met een tractor. Mensen uit dorpen laten hun huizen liever sterven dan ze te renoveren voor een gentrificatieve wereld. Een verliefd stel laat een boom op een huis vallen als laatste hoop elkaar te begrijpen. Hoeveel huizen moeten we vernietigen om eindelijk te begrijpen wie we zijn? Kunnen we met deze ruïnes nog een toekomst opbouwen?
- Van en met Ébana Garín Coronel
- Engels/Spaans gesproken, Nederlands ondertiteld
Onder 30
Jonger dan 30? Ga dan voor het vaste lage bedrag van € 11 naar deze voorstelling! Kies bij het afrekenen van de voorstelling de optie ‘Onder 30’ voor het gereduceerde tarief.
Speeldata
Er zijn (nog) geen voorstellingen gepland.