zo 17 december 2023
Jeugdtheater – Theater Artemis
De grote ik heb hier geen zin in show4+
Een woordloze kleutervoorstelling van Theater Artemis. In de voorstelling, begeleid door Het Showorkest, komen nietsvermoedende mensen vol in de spotlights te staan, juist op een moment dat ze zich onbespied wanen.
Over jeugdvoorstelling De grote ik heb hier geen zin in show
In deze woordloze kleutervoorstelling zie je hoe nietsvermoedende mensen plotseling in de spotlights komen te staan. Wanneer ze zich eventjes onbespied wanen, blijken ze toch in beeld te zijn. Vluchten kan niet, dus ja... dan moet je iets... show, entertainment... maar hoe? In de paniek in hun ogen zie je hun hartstochtelijk wens: zo snel mogelijk terug naar het donker, weg hier!
De grote ik heb hier geen zin in show is een vrolijke, absurdistische voorstelling over kijken en bekeken worden. In een tijd waar de extraverten het hoogste woord hebben, wordt hier de verlegen mens op het podium gehesen. Schuchter kruipen ze uit hun schulp en ploeteren samen met het publiek voorwaarts richting een glorieuze finale.
De grote ik heb hier geen zin in show is de derde vierplusvoorstelling in regie van Jetse Batelaan. René van ’t Hof speelt voor de derde keer mee in een voorstelling van Batelaan (De man die alles weet en De onzichtbare man) en ook muzikant Keimpe de Jong is er weer bij, dit keer begeleid hij live Het Showorkest van Theater Artemis.
- Regie Jetse Batelaan
- Spel Sayo Cadmus, René van ’t Hof, Guido Pollemans
- Kostuums Liesbet Swings
- Muziek Het Showorkest o.l.v. Keimpe de Jong
- Licht Bart van den Heuvel
- Decor Marjolijn Brouwer/Ruimtetijd

jeugdvoorstellingen
Bekijk al onze jeugdvoorstellingen
We hebben dit seizoen weer een groot aanbod aan jeugdvoorstellingen. Benieuwd wat er allemaal op de planning staat? Bekijk ons hele programma!
Altijd met korting cultuur beleven in het centrum van Haarlem?
Bij de Schuur ben je 7 dagen per week welkom voor theater, film, woordkunst en nog veel meer. Ben je onder de 30? Dan ga je naar veel voorstellingen voor slechts €11,-. En blijf na afloop vooral eens hangen in ons Schuurcafé!