5–6 januari 2024
Interdisciplinair – Boys Won't Be Boys
Chosen Family Show-ho-ho
Hang de kerstballen dit jaar in als oorbel of draag de piek als een kroontje. Ditmaal sluiten we het jaar af op een heerlijk onconventionele wijze. Deze december staat een geheel nieuwe traditie op het menu.
Over Chosen Family Show-ho-ho
Tijdens de soms eenzame feestdagen presenteren wij een muzikale show waar we de kaarsjes in een stamboom van zielsverwanten hangen. Acht theatertalenten nemen je mee in een wervelende eindejaarsshow-ho-ho met ieder een eigen kijk op het thema familie en vriendschap. Welkom in een warm bad van deze chosen family.
De theaterhit Boys Won’t Be Boys doorbreekt al zes jaar lang de mannelijke norm. Een kleurrijke groep spelers (m/v/x) zaagt ouderwetse archiefkasten in planken waar nieuwe wijsheden in gebrand worden. Een mooiere, vrolijkere, warmere nieuwjaarsresolutie voor 2024 bestaat niet.
- Cast, Family Members Lars Brinkman, Lito Mabjaia, Marc Alberto, Marleen Hendrickx, Matthijs Rijsdijk, Rikkert van Huisstede, Taylor Made, Vincenzo Turiano, Julian Bohn
- Eindregie Rikkert van Huisstede
- Duur 120 minuten
Over theatergroep Boys Won’t Be Boys
Initiatiefnemer Rikkert van Huisstede (1993) zingt liefdevol en confronterend grenzen en hokjes omver. Hij heeft een vernieuwende kijk op thema’s als gender, seksualiteit en liefde en een zangstem met een bereik van vier octaven. Op zijn zolderkamer ontstond de wens meer ruimte te creëren voor jongens en mannen om buiten het krappe ideaalbeeld van de man te stappen.
Boys Won’t Be Boys groeide in no time uit tot een groot maatschappelijk theaterproject waar inmiddels meer dan 100 spelers en vele jongeren de ruimte krijgen om zich in vrijheid uit te spreken als mens en theatermaker.

theaterprogramma
Bekijk ons gehele theaterprogramma
Benieuwd geworden welke prachtige voorstellingen er nog meer voor de deur staan? Bekijk ons hele theaterprogramma hier!
Altijd met korting cultuur beleven in het centrum van Haarlem?
Bij de Schuur ben je 7 dagen per week welkom voor theater, film, woordkunst en nog veel meer. Ben je onder de 30? Dan ga je naar veel voorstellingen voor slechts €11,-. En blijf na afloop vooral eens hangen in ons Schuurcafé!