Programma (op datum) | Schuur
  • Kies datum
  • Kerstvakantie
  • Verwacht
Je filtert op caféprogramma
Wis filters

Do 20 jan

Het leven zelf
20:00 Theater

Het leven zelf

Toneelschuur Producties
Loek de Bakker
Afgelast

Vr 21 jan

Het leven zelf
20:00 Theater

Het leven zelf

Toneelschuur Producties
Loek de Bakker
Afgelast

Za 22 jan

The Best of IDFA on Tour
11:00 Documentaire
diverse regisseurs
Afgelast
Het leven zelf
20:00 Theater

Het leven zelf

Toneelschuur Producties
Loek de Bakker
Afgelast

Zo 23 jan

Micro... de dingen komen in opstand
15:00 Jeugdtheater
Sonja en Hendrik - STIP Theaterproducties
Afgelast

Di 25 jan

The Best of IDFA on Tour
11:00 Documentaire
diverse regisseurs
Afgelast

Wo 26 jan

Mijn vader
20:00 Theater
Thomas, Sacha en Jos

Do 27 jan

Mijn vader
20:00 Theater
Thomas, Sacha en Jos

Za 29 jan

The Best of IDFA on Tour
11:00 Documentaire
diverse regisseurs

Di 1 feb

The Best of IDFA on Tour
11:00 Documentaire
diverse regisseurs

Wo 2 feb

Album Luistersessies
20:00 Theater
Album Luistersessies
Symphony of 21
20:30 Dans
DOX, ArtBeat Amsterdam, Batalo East Oeganda, AfroVibes

Do 3 feb

Father Figure
19:30 Dans
Lloyd’s Company
Schuur Magazine Live
20:30 Caféprogramma
Preview programma februari tot en met juni

Vr 4 feb

PC Dreams
20:00 Theater
Xenia Perek & Arthur Guilleminot
Edward II The gay king
20:30 Theater
Charli Chung/Toneelgroep Oostpool

Za 5 feb

The Best of IDFA on Tour
11:00 Documentaire
diverse regisseurs
PC Dreams
20:00 Theater
Xenia Perek & Arthur Guilleminot
Edward II The gay king
20:30 Theater
Charli Chung/Toneelgroep Oostpool

Zo 6 feb

Oma is een Avatar
15:00 Jeugdtheater
HNTjong

Di 8 feb

The Best of IDFA on Tour
11:00 Documentaire
diverse regisseurs

Wo 9 feb

Darger: In de werkelijkheid van de onwerkelijkheid
20:00 Theater
Karina Holla
Rock me baby
20:30 Theater
Servaes Nelissen

Do 10 feb

BIMS
20:00 Theater
Lost Projects/Frascati
Rock me baby
20:30 Theater
Servaes Nelissen
Lettertypes
21:00 Woordkunst
Mike Warners - Bibliotheek Zuid Kennemerland

Vr 11 feb

BEN.
20:00 Theater
BOG. /Het Zuidelijk Toneel
Rock me baby
20:30 Theater
Servaes Nelissen

Za 12 feb

The Best of IDFA on Tour
11:00 Documentaire
diverse regisseurs
BEN.
20:00 Theater
BOG. /Het Zuidelijk Toneel
Rock me baby
20:30 Theater
Servaes Nelissen

Zo 13 feb

Bonje
15:00 Jeugdtheater
WirWar Producties

Di 15 feb

Antropoceen, de musical
20:00 Theater
Club Gewalt/Operadagen Rotterdam

Wo 16 feb

Bonje
15:00 Jeugdtheater
WirWar Producties
Antropoceen, de musical
20:00 Theater
Club Gewalt/Operadagen Rotterdam

Do 17 feb

Het leven zelf
20:00 Theater

Het leven zelf

Toneelschuur Producties
Loek de Bakker
Storm voor wie wakker is
20:30 Theater
House of Nouws

Vr 18 feb

Het leven zelf
20:00 Theater

Het leven zelf

Toneelschuur Producties
Loek de Bakker
Storm voor wie wakker is
20:30 Theater
House of Nouws

Za 19 feb

Storm voor wie wakker is
20:30 Theater
House of Nouws

Zo 20 feb

Het laatste koekje
13:30 Jeugdtheater

Het laatste koekje3+

Voorjaarsvakantie
Het Ministerie van Onverrichter Zake
Wild
15:00 Dans

Wild6+

Voorjaarsvakantie
Danstheater AYA
Het laatste koekje
15:30 Jeugdtheater

Het laatste koekje3+

Voorjaarsvakantie
Het Ministerie van Onverrichter Zake
Disco!
16:00 DJ

Disco!8+

Voorjaarsvakantie
De leukste kinderdisco van Haarlem

Di 22 feb

Het groene meisje
15:00 Jeugdtheater

Het groene meisje8+

Voorjaarsvakantie
MaxTak
Workshop knutselen met groenten
16:15 Workshop
Muziektheater Max Tak

Wo 23 feb

Vier
15:00 Dans

Vier4+

Voorjaarsvakantie
De Dansers

Vr 25 feb

Beige
20:00 Theater
Sheralynn Adriaansz/Likeminds
Joy, Enjoy Joy
20:30 Dans
WArd/WaRD/Ann Van den Broek

Za 26 feb

Beige
20:00 Theater
Sheralynn Adriaansz/Likeminds
Joy, Enjoy Joy
20:30 Dans
WArd/WaRD/Ann Van den Broek

Zo 27 feb

Kanonnenvoer
15:00 Jeugdtheater

Kanonnenvoer8+

Voorjaarsvakantie
Het Laagland

Wo 2 mrt

Blinde Vlek
19:30 Theater
Het Houten Huis & Wabi Sabi
Love Sontag
20:00 Theater
Maatschappij Discordia

Vr 4 mrt

We, The Shameless
20:00 Dans
ICK Dans Amsterdam

Za 5 mrt

Talking Hands
19:30 Jeugdtheater
Het Filiaal Theatermakers

Zo 6 mrt

Troostprijs
15:00 Jeugdtheater
De Stilte

Wo 9 mrt

Der Letzte Holländer
20:00 Muziektheater
Werkplaats Walhalla - DE OMSTANDERS

Do 10 mrt

Voices From Letters: Zikinzá
20:30 Interdisciplinair
Vernon Chatlein

Vr 11 mrt

Lolita
20:00 Theater
Club Lam
Each Time We Fall, A City Rises
20:30 Dans
Panama Pictures

Zo 13 mrt

De Baron van Munchhausen
15:00 Jeugdtheater
Theater Sonnevanck i.s.m. DIEHELEDING

Di 15 mrt

De Memers
20:00 Theater
De Nieuwe Oost / Booi Kluiving

Wo 16 mrt

MET VOORBEDACHTEN RADE
20:00 Theater
De Warme Winkel
HOME
20:30 Dans
Conny Janssen Danst

Do 17 mrt

MET VOORBEDACHTEN RADE
20:00 Theater
De Warme Winkel
HOME
20:30 Dans
Conny Janssen Danst

Vr 18 mrt

Mu.He
20:00 Interdisciplinair
RIGHTABOUTNOW INC. i.s.m. Korzo
HOME
20:30 Dans
Conny Janssen Danst

Za 19 mrt

Mu.He
20:00 Interdisciplinair
RIGHTABOUTNOW INC. i.s.m. Korzo
HOME
20:30 Dans
Conny Janssen Danst

Zo 20 mrt

De Grote Waaromshow
15:00 Jeugdtheater
Tg. Winterberg

Wo 23 mrt

Dido Aeneas Us & All
20:30 Dans
Samir Calixto

Do 24 mrt

Birds
19:30 Woordkunst
DOX / Dalton Jansen

Vr 25 mrt

BAAAAA
20:00 Theater
Circus Treurdier
Storm
20:30 Theater
LeineRoebana / Calliope Tsoupaki

Za 26 mrt

Storm
20:30 Theater
LeineRoebana / Calliope Tsoupaki

Wo 30 mrt

Snackbar
19:30 Theater
De Toneelmakerij

Zo 3 apr

Tekenfilm zonder beeld
15:00 Jeugdtheater
Het Houten Huis / Eef van Breen Group

Wo 6 apr

Mann Mann Mann
20:30 Theater
De Warme Winkel

Do 7 apr

Dans is lekker ritmisch bewegen op muziek
19:30 Theater
Theater Artemis

Vr 8 apr

Do you believe me yet
20:30 Dans
Astrid Boons/Korzo

Za 9 apr

Apocalyps
20:00 Theater

Apocalyps

Toneelschuur Producties
Nita Kersten
Do you believe me yet
20:30 Dans
Astrid Boons/Korzo

Di 12 apr

Apocalyps
20:00 Theater

Apocalyps

Toneelschuur Producties
Nita Kersten

Wo 13 apr

Apocalyps
20:00 Theater

Apocalyps

Toneelschuur Producties
Nita Kersten
De meester en Margarita
20:30 Theater
Orkater/De Nieuwkomers/KONVOOI

Do 14 apr

Apocalyps
20:00 Theater

Apocalyps

Toneelschuur Producties
Nita Kersten
De meester en Margarita
20:30 Theater
Orkater/De Nieuwkomers/KONVOOI

Vr 15 apr

Apocalyps
20:00 Theater

Apocalyps

Toneelschuur Producties
Nita Kersten
De meester en Margarita
20:30 Theater
Orkater/De Nieuwkomers/KONVOOI

Za 16 apr

Apocalyps
20:00 Theater

Apocalyps

Toneelschuur Producties
Nita Kersten
De meester en Margarita
20:30 Theater
Orkater/De Nieuwkomers/KONVOOI

Do 21 apr

Starring # 24 Bugatti Boven Water
20:00 Theater
St. Toneelschuur Producties
Queen of Disco
20:30 Theater
RIGHTABOUTNOW.INC

Vr 22 apr

Starring # 24 Bugatti Boven Water
20:00 Theater
St. Toneelschuur Producties
Queen of Disco
20:30 Theater
RIGHTABOUTNOW.INC

Za 23 apr

Starring # 24 Bugatti Boven Water
20:00 Theater
St. Toneelschuur Producties
Queen of Disco
20:30 Theater
RIGHTABOUTNOW.INC

Zo 24 apr

Ik ben er even niet
15:00 Theater
Maas theater en dans

Di 26 apr

Starring # 24 Bugatti Boven Water
20:00 Theater
St. Toneelschuur Producties

Do 28 apr

WINTER/21/J.
20:30 Dans
Ryan Djojokarso

Vr 29 apr

Bodyscan  223