vr 19 januari 2024
Dans – Bitter Sweet Dance
My Life In Excel
Een moeder hield wegens een juridisch geschil over de zorg voor haar twee kinderen haar leven twee jaar lang bij in een Excel sheet. Een werkelijkheid in hokjes; waargebeurd, maar tegelijkertijd veraf van de realiteit van haar dagelijkse leven. Hoe verhouden deze kille data zich tot de emotionele, mentale en fysieke herinneringen aan die tijd?
Over dansvoorstelling My Life In Excel
Choreograaf Liat Waysbort staat na jaren zelf weer op het podium en reflecteert met dans en tekst op deze persoonlijke periode uit haar leven. Herinneringen uit die tijd - frustratie, ongeloof, gebroken dromen, maar ook kracht, vechtlust en gevoelens van absurditeit - worden voelbaar. Big data specialist Dana Ganot staat naast Liat op en podium en ontleedt op ontnuchterende wijze de relatie tussen data en ons dagelijkse bestaan.
- Choreograaf, Performer Liat Waysbort
- Performer, Dataspecialist Dana Ganotartistic
- Associate, Dramaturgie Annette van Zwoll
- Decor, Lichtontwerp Edwin Kolpa
- Kostuums Bernadette Corstens
- Muziek Guido Verwer
- Tekst regie Grainne Delaney
- Zakelijke leiding Marten Oosthoek
- Publiciteit Fien Lute
- Productie Athina Liakopoulou
- Techniek Mathisse Coornaert
- Website Bitter Sweet Dance

Over Bitter Sweet Dance
Bitter Sweet Dance zet persoonlijke verhalen in om een groter verhaal te vertellen over de wereld om ons heen. Verontrustende onderwerpen in de maatschappij lopen als een onderstroom door de sterk fysieke multidisciplinaire voorstellingen die tot in elke vezel van het lichaam doordringen. Dit leidde tot werken als Titanic en Gioia Live. BSD ondermijnt clichés rond leeftijd, gender en lichamelijkheid, rekt definities van schoonheid op en maakt al het menselijke tastbaar. ‘It grabs you by the senses’.

theaterprogramma
Bekijk ons gehele theaterprogramma
Benieuwd geworden welke prachtige voorstellingen er nog meer voor de deur staan? Bekijk ons hele theaterprogramma hier!
Altijd met korting cultuur beleven in het centrum van Haarlem?
Bij de Schuur ben je 7 dagen per week welkom voor theater, film, woordkunst en nog veel meer. Ben je onder de 30? Dan ga je naar veel voorstellingen voor slechts €11,-. En blijf na afloop vooral eens hangen in ons Schuurcafé!