Kalender | Schuur
  • Vandaag
  • Komend weekend
  • Deze week
  • Verwacht
  • Kies datum

Di 7 dec

Un Monde
09:30 Film

Un Monde

Laura Wandel
Limelight
10:00 Film

Limelight

Charles Chaplin
The Hand of God
11:15 Film

The Hand of God

Paolo Sorrentino
Herr Bachmann und seine klasse
13:00 Film

Herr Bachmann und seine klasse

Maria Speth
Annette
14:00 Film

Annette

Leos Carax
Kasimir en Karoline
19:30 Theater

Kasimir en Karoline

Nina Spijkers
Toneelschuur Producties
Double bill: Together x ALPH
20:00 Theater, Dans

Double bill: Together x ALPH

Backbone / Donna Chittick

Wo 8 dec

The Power of the Dog
09:30 Film

The Power of the Dog

Jane Campion
Annette
10:00 Film

Annette

Leos Carax
Un Monde
12:15 Film

Un Monde

Laura Wandel
Riders of Justice
12:45 Film

Riders of Justice

Anders Thomas Jensen
The Hand of God
14:00 Film

The Hand of God

Paolo Sorrentino
Captain Nova
15:15 Film, Jeugd/Familie

Captain Nova8+

Maurice Trouwborst
Elckerlijc
20:00 Theater

Elckerlijc

Urland
Kasimir en Karoline
20:30 Theater

Kasimir en Karoline

Nina Spijkers
Toneelschuur Producties

Do 9 dec

Herr Bachmann und seine klasse
09:30 Film

Herr Bachmann und seine klasse

Maria Speth
The Hand of God
10:00 Film

The Hand of God

Paolo Sorrentino
Un Monde
12:40 Film

Un Monde

Laura Wandel
Annette
14:00 Film

Annette

Leos Carax
Don’t Look Up
14:15 Film

Don’t Look Up

Adam McKay
Elckerlijc
20:00 Theater

Elckerlijc

Urland
Kasimir en Karoline
20:30 Theater

Kasimir en Karoline

Nina Spijkers
Toneelschuur Producties

Vr 10 dec

The Rescue
09:30 Film

The Rescue

Jimmy Chin
Don’t Look Up
10:00 Film

Don’t Look Up

Adam McKay
Annette
11:45 Film

Annette

Leos Carax
The Hand of God
12:50 Film

The Hand of God

Paolo Sorrentino
Spencer
14:30 Film

Spencer

Pablo Larraín
Un Monde
15:30 Film

Un Monde

Laura Wandel
Schuurvernieuwers
20:00 Theater

Schuurvernieuwers

Club Guy and Roni - Korzo - Toneelschuur Producties
Invites
20:00 Theater, Dans

Invites

Club Guy & Roni / Dunja Jocic / Kwame Asafo-Adjei
Kasimir en Karoline
20:30 Theater

Kasimir en Karoline

Nina Spijkers
Toneelschuur Producties

Za 11 dec

The Hand of God
09:30 Film

The Hand of God

Paolo Sorrentino
Annette
10:30 Film

Annette

Leos Carax
Don’t Look Up
12:10 Film

Don’t Look Up

Adam McKay
Un Monde
13:30 Film

Un Monde

Laura Wandel
The Truffle Hunters
15:00 Film

The Truffle Hunters

Michael Dweck
Captain Nova
15:15 Film, Jeugd/Familie

Captain Nova8+

Maurice Trouwborst
Invites
20:00 Theater, Dans

Invites

Club Guy & Roni / Dunja Jocic / Kwame Asafo-Adjei
Kasimir en Karoline
20:30 Theater

Kasimir en Karoline

Nina Spijkers
Toneelschuur Producties

Zo 12 dec

Un Monde
09:30 Film

Un Monde

Laura Wandel
Don’t Look Up
09:45 Film

Don’t Look Up

Adam McKay
Silence of the Tides
11:15 Film

Silence of the Tides

Pieter-Rim de Kroon
The Hand of God
12:35 Film

The Hand of God

Paolo Sorrentino
Finale Shoot Your Shot #17
14:00 Film

Finale Shoot Your Shot #17

Annette
14:15 Film

Annette

Leos Carax
Captain Nova
15:15 Film, Jeugd/Familie

Captain Nova8+

Maurice Trouwborst

Ma 13 dec

The Hand of God
09:30 Film

The Hand of God

Paolo Sorrentino
Annette
10:00 Film

Annette

Leos Carax
Un Monde
12:15 Film

Un Monde

Laura Wandel
Herr Bachmann und seine klasse
13:00 Film

Herr Bachmann und seine klasse

Maria Speth
Don’t Look Up
14:00 Film

Don’t Look Up

Adam McKay

Di 14 dec

Don’t Look Up
09:30 Film

Don’t Look Up

Adam McKay
A King in New York
10:00 Film

A King in New York

Charles Chaplin
The Hand of God
12:15 Film

The Hand of God

Paolo Sorrentino
The Truffle Hunters
12:30 Film

The Truffle Hunters

Michael Dweck
Annette
14:20 Film

Annette

Leos Carax
Un Monde
15:15 Film

Un Monde

Laura Wandel
Instant Loneliness
20:30 Theater

Instant Loneliness

Via Berlin

Wo 15 dec

Un Monde
09:30 Film

Un Monde

Laura Wandel
Riders of Justice
10:00 Film

Riders of Justice

Anders Thomas Jensen
Don’t Look Up
11:15 Film

Don’t Look Up

Adam McKay
Annette
12:30 Film

Annette

Leos Carax
The Hand of God
14:15 Film

The Hand of God

Paolo Sorrentino
Captain Nova
15:15 Film, Jeugd/Familie

Captain Nova8+

Maurice Trouwborst
Instant Loneliness
20:30 Theater

Instant Loneliness

Via Berlin

Do 16 dec

Instant Loneliness
20:30 Theater

Instant Loneliness

Via Berlin

Vr 17 dec

The Future is not what it used to be
20:30 Theater, Dans

The Future is not what it used to be

Panama Pictures / Pia Meuthen

Za 18 dec

Bodyscan  223
20:00 Theater, Dans

Bodyscan 223

Robin Nimanong
The Future is not what it used to be
20:30 Theater, Dans

The Future is not what it used to be

Panama Pictures / Pia Meuthen

Zo 19 dec

Expat Cinema: Amélie
14:30 Film

Expat Cinema: Amélie

De grote red je reet show
15:30 Theater, Jeugd/Familie

De grote red je reet show6+

Maas theater en dans
Kerstvakantie

Di 21 dec

Dag van de Korte Film
15:15 Film

Dag van de Korte Film

Wo 22 dec

Dag van de Korte Film voor kinderen
15:30 Film, Jeugd/Familie

Dag van de Korte Film voor kinderen4+

Kerstvakantie

Do 23 dec

Bloemenduel Lunchshow Special
19:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend
Een Genadeloze God
20:00 Theater

Een Genadeloze God

Theater Rast

Vr 24 dec

Bloemenduel Lunchshow Special
13:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend

Zo 26 dec

Bloemenduel Lunchshow Special
13:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend

Ma 27 dec

Niet wiet, wel nel
15:00 Theater, Jeugd/Familie

Niet wiet, wel nel6+

Hoge Fronten / Lieke Benders
Kerstvakantie
Bloemenduel Lunchshow Special
19:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend

Di 28 dec

Bloemenduel Lunchshow Special
13:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend
De hond die licht gaf
15:00 Theater, Jeugd/Familie

De hond die licht gaf6+

MaxTak/ Kim van Zeben Theaterproducties
Kerstvakantie
Workshop Hiervoormaals
16:15 Theater, Jeugd/Familie

Workshop Hiervoormaals6+

MaxTak i.s.m. Kim van Zeben Theaterproducties
Kerstvakantie

Wo 29 dec

Bloemenduel Lunchshow Special
13:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend
Een feest om te janken
13:30 Theater, Jeugd/Familie

Een feest om te janken4+

House of Nouws
Kerstvakantie
Een feest om te janken
15:30 Theater, Jeugd/Familie

Een feest om te janken4+

House of Nouws
Kerstvakantie

Do 30 dec

Bloemenduel Lunchshow Special
13:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend

Za 1 jan

Bloemenduel Lunchshow Special
19:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend

Zo 2 jan

Bloemenduel Lunchshow Special
13:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend
De Sprookjeskoningin
15:00 Theater, Jeugd/Familie

De Sprookjeskoningin6+

Duda Paiva Company / Jong Nederlands Blazers Ensemble
Kerstvakantie

Di 4 jan

De drie biggetjes en het wolfspak
15:00 Theater, Jeugd/Familie

De drie biggetjes en het wolfspak4+

De Toneelmakerij
Kerstvakantie
Bloemenduel Lunchshow Special
19:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend

Wo 5 jan

Superslow
11:30 Theater, Jeugd/Familie

Superslow2,5+

BonteHond
Kerstvakantie
Superslow
15:00 Theater, Jeugd/Familie

Superslow2,5+

BonteHond
Kerstvakantie
Bloemenduel Lunchshow Special
19:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend

Do 6 jan

Bloemenduel Lunchshow Special
13:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend

Vr 7 jan

Bloemenduel Lunchshow Special
13:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend

Za 8 jan

Bloemenduel Lunchshow Special
13:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend

Zo 9 jan

Bloemenduel Lunchshow Special
13:00 Theater

Bloemenduel Lunchshow Special

Groots en Meeslepend
Het Ding
15:00 Theater, Jeugd/Familie

Het Ding8+

Toneelschap Beumer & Drost
Kerstvakantie

Wo 12 jan

Sawdust Symphony
20:30 Theater, Dans

Sawdust Symphony

Michael Zandl / Korzo en TENT

Do 13 jan

De Reiziger
20:30 Theater

De Reiziger

Beer Muziektheater

Vr 14 jan

De Reiziger
20:30 Theater

De Reiziger

Beer Muziektheater

Za 15 jan

Het leven zelf
20:00 Theater

Het leven zelf

Loek de Bakker
Toneelschuur Producties
De Reiziger
20:30 Theater

De Reiziger

Beer Muziektheater

Di 18 jan

Het leven zelf
20:00 Theater

Het leven zelf

Loek de Bakker
Toneelschuur Producties

Wo 19 jan

Het leven zelf
20:00 Theater

Het leven zelf

Loek de Bakker
Toneelschuur Producties
Loading Dock Sessions
20:30 Caféprogramma, Woordkunst

Loading Dock Sessions

Do 20 jan

Blinde Vlek
19:30 Theater

Blinde Vlek10+

Het Houten Huis & Wabi Sabi
Het leven zelf