17–19 februari 2022
Theater – House of Nouws
Storm voor wie wakker is
Wegens storm Eunice is de Schuur vrijdag 18 februari vanaf 14.00 uur gesloten. De voorstelling van vanavond komt helaas dus te vervallen. Kaartkopers ontvangen via de e-mail bericht.
Ze zoomen in op een stad waar verschillende mensen wakker liggen om verschillende redenen, zonder het van elkaar te weten. Pas als de storm losbarst, zien ze elkaar.
Storm voor wie wakker is: een voorstelling die over de grenzen van disciplines klotst. Spoken word, toneel en muziek komen samen in een onderdompeling in nachtelijke eenzaamheid.
De tribune gaat aan de kant voor een 360º theaterervaring: je zit en ligt als publiek op comfortabele matrassen en kussens midden op het speelvlak, waar de spelers tussendoor bewegen.
Ook word je verrast door het gastoptreden van iedere avond een andere spoken word artiest:
Op donderdag 17 februari is dit Roziena Salihu
Op vrijdag 18 februari is dit Moze Naél
Op zaterdag 19 februari is dit Lev Avitan
- Gezelschap House of Nouws
- regie Sanne Nouws
- tekst Sandy Bosmans
- met tekstbijdragen van Twan van Bragt, Ayden Carlo, Robin Habbé, Derica Shields, Mientje en Dientje
- spel Jermaine Berkhoudt, Kirsten Mulder, Eefje Paddenburg, Timo Tembuyser
- spoken word artists Roziena Salihu, Lev Avitan, Moze Naél
- componist Daniel van Loenen
- choreografie Nina Fokker
- dramaturgie Thomas Lamers
- scenografie Liesje Knobel en Sanne Lips
- lichtontwerp Wilfred Loopstra
Over het verhaal
Het is nacht. Verspreid door de stad liggen op kleine verlichte eilandjes mensen wakker. Slaapkamers; huiskamers; keukentjes. Ze zijn meer alleen dan overdag en overgeleverd aan hun gedachten. Wat houdt ze wakker? Vier figuren gidsen ons langs deze stervelingen die worstelen met thema’s die larger zijn than life. Ze roepen een storm op, om de slapelozen hun hoofd uit en de buitenwereld in te trekken.
Geïnspireerd door Let Them Eat Chaos van Kae Tempest.
We Are Public
Leden van We Are Public kunnen gratis naar de voorstelling op vrijdag 18 februari. Graag telefonisch reserveren via 023 – 5173900.
Extra
Bezoek ook https://ikligwakker.nl/ , bekijk waar andere mensen wakker van liggen en laat weten waar jij wakker van ligt.
Speeldata
Er zijn (nog) geen voorstellingen gepland.