Programma (op datum) | Schuur
  • Datum vanaf
  • Verwacht
Je filtert op voorjaarsvakantie
Wis filters

Di 17 mei

L'événement
14:15 Film
Audrey Diwan
Ali & Ava
14:30 Film
Clio Barnard
Drive my car
16:30 Film
Ryûsuke Hamaguchi
Ich bin dein mensch
16:45 Film
Maria Schrader
Ali & Ava
19:00 Film
Clio Barnard
Fabian Oder der Gang vor die Hunde
20:00 Film
Dominik Graf
Ich bin dein mensch
21:00 Film
Maria Schrader

Wo 18 mei

Ali & Ava
13:15 Film
Clio Barnard
L'événement
13:30 Film
Audrey Diwan
Myanmar Diaries
15:15 Documentaire
The Myanmar Film Collective
Fabian Oder der Gang vor die Hunde
15:40 Film
Dominik Graf
Ich bin dein mensch
17:00 Film
Maria Schrader
Nobody Has To Know
19:00 Film
Bouli Lanners
Burning
19:30 Film
Chang-dong Lee
Babs' Woordsalon
20:30 Theater
Babs Gons
Ali & Ava
21:00 Film
Clio Barnard

Do 19 mei

Nobody Has To Know
11:00 Film
Bouli Lanners
L'événement
11:15 Film
Audrey Diwan
Ali & Ava
13:10 Film
Clio Barnard
Eyimofe
14:00 Film
Arie Esiri
Housewitz
15:10 Documentaire
Oeke Hoogendijk
Les Olympiades
16:30 Film
Jacques Audiard
Ich bin dein mensch
16:45 Film
Maria Schrader
France
18:45 Film
Bruno Dumont
Ali & Ava
19:00 Film
Clio Barnard
Salomonsoordeel - in de woonkamer
19:30 Theater
TG Ilay
Let's Talk About Cinema: The Seed
20:00 Interdisciplinair
Niels Nieuborg / Arp Frique
L'événement
21:00 Film
Audrey Diwan
New Order
21:30 Film
Michel Franco

Vr 20 mei

Nobody Has To Know
11:00 Film
Bouli Lanners
Housewitz
13:15 Documentaire
Oeke Hoogendijk
Ich bin dein mensch
14:30 Film
Maria Schrader
Ali & Ava
15:00 Film
Clio Barnard
Les Olympiades
16:45 Film
Jacques Audiard
L'événement
17:00 Film
Audrey Diwan
New Order
19:00 Film
Michel Franco
Ali & Ava
19:15 Film
Clio Barnard
Salomonsoordeel - in de woonkamer
19:30 Theater
TG Ilay
Double Bill: Ohboy! & Finally a Sign of Life
20:30 Dans
Antonin Rioche | Korzo
France
21:00 Film
Bruno Dumont
Ich bin dein mensch
21:15 Film
Maria Schrader
Doorgedraaid
22:30 DJ
Nu-disco, indie dance en meer

Za 21 mei

Nobody Has To Know
11:00 Film
Bouli Lanners
Mamma Boe - op zoek naar thuis
11:15 Familiefilm
Christian Ryltenius
L'événement
12:45 Film
Audrey Diwan
Ali & Ava
13:10 Film
Clio Barnard
Myanmar Diaries
15:00 Documentaire
The Myanmar Film Collective
Housewitz
15:15 Documentaire
Oeke Hoogendijk
Les Olympiades
16:30 Film
Jacques Audiard
Ich bin dein mensch
16:50 Film
Maria Schrader
France
18:45 Film
Bruno Dumont
Ali & Ava
19:00 Film
Clio Barnard
Salomonsoordeel - in de woonkamer
19:30 Theater
TG Ilay
Double Bill: Ohboy! & Finally a Sign of Life
20:30 Dans
Antonin Rioche | Korzo
Afgelast
L'événement
21:00 Film
Audrey Diwan
New Order
21:30 Film
Michel Franco

Zo 22 mei

Nobody Has To Know
11:00 Film
Bouli Lanners
Ook muizen gaan naar de hemel
11:15 Familiefilm
Denisa Grimmová
Ali & Ava
13:10 Film
Clio Barnard
France
14:00 Film
Bruno Dumont
Housewitz
15:15 Documentaire
Oeke Hoogendijk
Les Olympiades
16:45 Film
Jacques Audiard
L'événement
17:00 Film
Audrey Diwan
Expat Cinema: New Order
19:00 Film
Michel Franco
Ali & Ava
19:15 Film
Clio Barnard
France
21:00 Film
Bruno Dumont
Ich bin dein mensch
21:15 Film
Maria Schrader

Ma 23 mei

Nobody Has To Know
11:00 Film
Bouli Lanners
Les Olympiades
11:15 Film
Jacques Audiard
Myanmar Diaries
13:15 Documentaire
The Myanmar Film Collective
New Order
14:00 Film
Michel Franco
Ali & Ava
15:00 Film
Clio Barnard
Ich bin dein mensch
16:45 Film
Maria Schrader
L'événement
17:00 Film
Audrey Diwan
Eyimofe
19:00 Film
Arie Esiri
Ali & Ava
19:15 Film
Clio Barnard
Salomonsoordeel - in de woonkamer
19:30 Theater
TG Ilay
France
21:15 Film
Bruno Dumont
New Order
21:30 Film
Michel Franco

Di 24 mei

Housewitz
11:00 Documentaire
Oeke Hoogendijk
Nobody Has To Know
11:15 Film
Bouli Lanners
Les Olympiades
12:45 Film
Jacques Audiard
France
13:30 Film
Bruno Dumont
Ali & Ava
15:00 Film
Clio Barnard
Eyimofe
16:30 Film
Arie Esiri
Ich bin dein mensch
17:00 Film
Maria Schrader
Leedvermaak Trilogie
18:30 Theater
Het Nationale Theater
New Order
19:00 Film
Michel Franco
Ali & Ava
19:15 Film
Clio Barnard
France
21:00 Film
Bruno Dumont
L'événement
21:15 Film
Audrey Diwan

Wo 25 mei

Nobody Has To Know
11:00 Film
Bouli Lanners
Eyimofe
11:15 Film
Arie Esiri
Housewitz
13:10 Documentaire
Oeke Hoogendijk
L'événement
14:15 Film
Audrey Diwan
Ali & Ava
14:45 Film
Clio Barnard
Les Olympiades
16:30 Film
Jacques Audiard
France
16:45 Film
Bruno Dumont
Leedvermaak Trilogie
18:30 Theater
Het Nationale Theater
Ali & Ava
19:00 Film
Clio Barnard
In Another Country
19:30 Film
Salomonsoordeel
19:30 Theater
TG Ilay
Ich bin dein mensch
21:00 Film
Maria Schrader
New Order
21:30 Film
Michel Franco

Do 26 mei

Mamma Boe - op zoek naar thuis
11:00 Familiefilm
Christian Ryltenius
Ali & Ava
11:15 Film
Clio Barnard
Ook muizen gaan naar de hemel
12:30 Familiefilm
Denisa Grimmová
Leave No Traces
13:15 Film
Jan Pawel Matuszynski
Belle
14:15 Familiefilm
Mamoru Hosoda
France
16:20 Film
Bruno Dumont