Programma (op datum) | Schuur
  • Datum vanaf
  • Verwacht
Je filtert op voorjaarsvakantie
Wis filters

Ma 26 sep

Avec amour et acharnement
11:00 Film
Claire Denis
Alcarràs
11:15 Film
Carla Simón
Decision to Leave
13:45 Film
Chan-Wook Park
Corsage
14:00 Film
Marie Kreutzer
Moonage Daydream
16:20 Muziekfilm
Brett Morgen
Unclenching The Fists
16:45 Film
Kira Kovalenko
Avec amour et acharnement
18:50 Film
Claire Denis
Corsage
19:10 Film
Marie Kreutzer
Dealer
21:15 Film
Jeroen Perceval
Moonage Daydream
21:30 Muziekfilm
Brett Morgen

Di 27 sep

The Princess
11:00 Documentaire
Ed Perkins
Dealer
11:15 Film
Jeroen Perceval
Avec amour et acharnement
13:45 Film
Claire Denis
Corsage
14:00 Film
Marie Kreutzer
Decision to Leave
16:15 Film
Chan-Wook Park
Moonage Daydream
16:30 Muziekfilm
Brett Morgen
Bo
19:00 Film
Joost van Ginkel
Corsage
19:15 Film
Marie Kreutzer
Moonage Daydream
21:00 Muziekfilm
Brett Morgen
Unclenching The Fists
21:30 Film
Kira Kovalenko

Wo 28 sep

Avec amour et acharnement
11:00 Film
Claire Denis
Alcarràs
11:15 Film
Carla Simón
Decision to Leave
13:45 Film
Chan-Wook Park
Corsage
14:00 Film
Marie Kreutzer
Moonage Daydream
16:20 Muziekfilm
Brett Morgen
Unclenching The Fists
16:45 Film
Kira Kovalenko
Avec amour et acharnement
18:50 Film
Claire Denis
Corsage
19:10 Film
Marie Kreutzer
TWO.
20:00 Theater
Het Zuidelijk Toneel / BOG.
Wasted Skin
20:30 Dans
Ivgi & Greben
Dealer
21:15 Film
Jeroen Perceval
Moonage Daydream
21:30 Muziekfilm
Brett Morgen

Do 29 sep

SIXTH
20:00 Theater
Priscilla Vaudelle (LostProject) / Frascati Producties
Joy Enjoy Joy
20:30 Dans
WArd waRD / Ann van den Broek

Vr 30 sep

GRACE
20:00 Theater
Theater RAST
De Lange Gang
20:30 Theater
Hotel Modern
Afgelast
Doorgedraaid
22:00 DJ

Za 1 okt

Bouwen te midden van eenzaamheid
14:30 Film
Pim Zwier
GRACE
20:00 Theater
Theater RAST
De Lange Gang
20:30 Theater
Hotel Modern

Zo 2 okt

M'n Beessie en Ik
11:15 Documentaire
Topsy Turvy
15:00 Jeugddans
Keren Levi / Neverlike

Wo 5 okt

De Onaantastbaren
20:00 Theater
Firma MES

Do 6 okt

Wat als dit alles is?
20:00 Theater
Theater Artemis

Vr 7 okt

Songs For No One
20:00 Theater
Nastaran Razawi Khorasani
Known & to Know
20:30 Dans
ICK Amsterdam
Doorgedraaid
22:00 DJ

Za 8 okt

Popronde
19:30 Live muziek
Het grootste rondreizende festival van Nederland
Known & to Know
20:30 Dans
ICK Amsterdam

Di 11 okt

Sturm & Drang
20:00 Theater
Blond & Cynisch

Wo 12 okt

El houb
19:00 Film
Shariff Nasr

Do 13 okt

De Platoschool
19:00 Documentaire
Yara Hannema
QUEER PLANET
19:30 Theater
HNTjong
Nina Bobo: Joop
20:00 Theater
De Passant / Koen Verheijden

Vr 14 okt

Keefman
20:00 Theater
Jack Wouterse

Za 15 okt

Totem
11:00 Familiefilm

Totem6+

Cinekid
Sander Burger
Robotbroer
13:15 Familiefilm
Frederik Meldal Nørgaard
Nachtwoud
15:15 Familiefilm
André Hörmann, Katrin Milhahn
90's vs 20's
19:30 Jeugdtheater

90's vs 20's9+

Herfstvakantie
BonteHond
Keefman
20:00 Theater
Jack Wouterse
Doorgedraaid
22:00 DJ

Zo 16 okt

Pluk van de Petteflet
11:15 Familiefilm
Ben Sombogaart, Pieter van Rijn
Comedy Queen
13:15 Film
Sanna Lenken
Knor
15:15 Familiefilm

Knor6+

Cinekid
Mascha Halberstad

Ma 17 okt

Nelly Rapp
11:15 Film
Amanda Adolfsson
Lucy Goes Gangsta
13:15 Film
Till Endemann
Cinekid Shorts
15:30 Familiefilm
Britt Raes, Jill Vágner, Elina Huber et al

Di 18 okt

Stoere Frans
11:15 Film
Johannes Schmid
Nachtwoud
13:00 Familiefilm
André Hörmann, Katrin Milhahn
Totem
15:00 Familiefilm

Totem6+

Cinekid
Sander Burger

Wo 19 okt

Robotbroer
11:15 Familiefilm
Frederik Meldal Nørgaard
Mini-Zlatan & oom Bestie
13:15 Familiefilm
Christian Lo
Sribi Switi
15:00 Jeugddans

Sribi Switi4+

Herfstvakantie
Lloyds Company
Pluk van de Petteflet
15:00 Familiefilm
Ben Sombogaart, Pieter van Rijn

Do 20 okt

Cinekid Shorts
11:15 Familiefilm
Britt Raes, Jill Vágner, Elina Huber et al
Koning Worst
12:30 Familiefilm
Mascha Halberstad
Stoere Frans
13:30 Film
Johannes Schmid
Ravi de Robot
15:00 Muziektheater

Ravi de Robot5+

Herfstvakantie
Theater Sonnevanck & Silbersee i.s.m. Universiteit Twente
Comedy Queen
15:15 Film
Sanna Lenken

Vr 21 okt

Lucy Goes Gangsta
11:15 Film
Till Endemann
Nelly Rapp
13:15 Film
Amanda Adolfsson
Ravi de Robot
15:00 Muziektheater

Ravi de Robot5+

Herfstvakantie
Theater Sonnevanck & Silbersee i.s.m. Universiteit Twente
Knor
15:15 Familiefilm

Knor6+

Cinekid
Mascha Halberstad

Za 22 okt

E.T. The Extra-Terrestrial
11:00 Familiefilm
Steven Spielberg
Wolf
13:30 Film
Cees van Kempen
Onder Ons
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Nina Spijkers
Onder Ons
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Nina Spijkers
Doorgedraaid
22:00 DJ

Zo 23 okt

Mini-Zlatan & oom Bestie
14:30 Familiefilm
Christian Lo
Olifantje Abu l'Abbas
15:00 Jeugdtheater
Amsterdams Andalusisch Orkest / Theater De Krakeling
Disco!
16:00 DJ
De leukste kinderdisco van Haarlem

Di 25 okt

Onder Ons
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Nina Spijkers
Onder Ons
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Nina Spijkers

Wo 26 okt

DANSLOKAAL 10
20:00 Dans
Conny Janssen Danst
Onder Ons
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Nina Spijkers
Onder Ons
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Nina Spijkers

Do 27 okt

DANSLOKAAL 10
20:00 Dans
Conny Janssen Danst
Onder Ons
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Nina Spijkers

Vr 28 okt

Album Luistersessies 1
20:00 Live muziek
Pink Oculus
Onder Ons
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Nina Spijkers
Onder Ons
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Nina Spijkers
Doorgedraaid
22:00 DJ

Za 29 okt

Onder Ons
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Nina Spijkers
Onder Ons
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Nina Spijkers

Zo 30 okt

Het Kado, Als Het Ware