Ik wil dansen | Schuur

Ik wil dansen

Dans­voor­stel­lingen 22 – 23

Ik wil dansen

Dans­lief­heb­bers komen niets tekort in het nieuwe seizoen. Gere­nom­meerde namen, nieuwe gezichten, klassiek tot breakdance. Het danst allemaal voorbij in onze zalen!

Programma

Wo 28 sep

Wasted Skin
20:30 Dans
Ivgi & Greben

Do 29 sep

Joy Enjoy Joy
20:30 Dans
WArd waRD / Ann van den Broek

Vr 7 okt

Known & to Know
20:30 Dans
ICK Amsterdam

Za 8 okt

Known & to Know
20:30 Dans
ICK Amsterdam

Wo 26 okt

DANSLOKAAL 10
20:00 Dans
Conny Janssen Danst

Do 27 okt

DANSLOKAAL 10
20:00 Dans
Conny Janssen Danst

Di 1 nov

Controle
19:30 Theater
Maas theater en dans / 155 (eenvijfvijf)

Wo 2 nov

Controle
19:30 Theater
Maas theater en dans / 155 (eenvijfvijf)

Do 3 nov

Past Present Zero
20:30 Dans
Denden Karadeniz / Zero Dance Theatre

Vr 4 nov

LENTE/22/K
20:30 Dans
LIBI / Ryan Djojokarso

Wo 9 nov

Het gras is hier groener
20:30 Dans
Dunja Jocic

Vr 18 nov

Scala & Limited
20:30 Dans
Dansgroep Krisztina de Châtel

Za 19 nov

Scala & Limited
20:30 Dans
Dansgroep Krisztina de Châtel

Di 22 nov

Silenzio
20:30 Dans
LeineRoebana

Wo 23 nov

Silenzio
20:30 Dans
LeineRoebana

Do 24 nov

Avatāra
19:30 Dans
Duda Paiva Company / Illusionary Rockaz Company

Wo 30 nov

True Life
20:30 Dans
Kalpanarts

Vr 2 dec

Double Bill: LABA & Shadow Boxer
20:00 Interdisciplinair
Club Guy & Roni invites Mohamed Yusuf Boss / Lunatics & Poets
OhGirl!
20:30 Dans
Antonin Rioche / NDT / Korzo

Za 3 dec

Double Bill: LABA & Shadow Boxer
20:00 Interdisciplinair
Club Guy & Roni invites Mohamed Yusuf Boss / Lunatics & Poets

Wo 7 dec

Dansclick #24: X_YUSUF_BOSS - LÍX
20:30 Dans
Korzo / BNG Cultuurfonds

Wo 14 dec

30 Appearances Out of Darkness
20:30 Dans
Arno Schuitemaker

Do 15 dec

30 Appearances Out of Darkness
20:30 Dans
Arno Schuitemaker

Vr 13 jan

Common Ground
20:30 Dans
Anouk van Dijk

Za 14 jan

Common Ground
20:30 Dans
Anouk van Dijk

Do 26 jan

Mother's White
19:30 Jeugddans
Danstheater AYA / Silbersee

Wo 1 feb

La Despedida
20:30 Dans
LAVA Collective

Wo 22 feb

Recht
19:30 Interdisciplinair
DOX

Vr 24 feb

DARKMATTER
20:30 Interdisciplinair
Cherish Menzo / Frascati Producties / GRIP i.s.m. De Coproducers

Za 25 feb

DARKMATTER
20:30 Interdisciplinair
Cherish Menzo / Frascati Producties / GRIP i.s.m. De Coproducers

Wo 1 mrt

La Noche Eterna
20:30 Dans
Samir Calixto & Black Pencil

Wo 22 mrt

LoveXL
19:30 Theater
Maas theater en dans

Vr 7 apr

OHM
20:00 Dans
WArd/waRD / Ann van den Broek

Do 20 apr

FRAMED
20:30 Dans
Conny Janssen Danst

Vr 21 apr

FRAMED
20:30 Dans
Conny Janssen Danst

Za 22 apr

Second Life
20:30 Dans
Shifft / Jasper van Luijk

Wo 10 mei

FRAMED
20:30 Dans
Conny Janssen Danst

Do 11 mei

FRAMED
20:30 Dans
Conny Janssen Danst

Za 13 mei

Vanishing Point
20:30 Dans
Panama Pictures

Vr 19 mei

Double Bill: Through & nieuw werk
20:00 Dans
Korzo / Justin de Jager / Poernima Gobardhan