Op avontuur door de Schuur | Schuur

Op avontuur door de Schuur

Tips voor een avon­tuur­lijk theateravondje

Op avontuur door de Schuur

De Schuur is hét huis waar jonge thea­ter­ma­kers hun voor­stel­lingen presenteren. Ga als bezoeker dus lekker op avontuur en laat je verrassen door the next generation. Onze tips voor een avon­tuur­lijke theateravond:

Programma

Do 29 sep

SIXTH
20:00 Theater
LostProject / Frascati Producties

Do 6 okt

Wat als dit alles is?
20:00 Theater
Theater Artemis

Vr 7 okt

Songs For No One
20:00 Theater
Nastaran Razawi Khorasani

Di 11 okt

Sturm & Drang
20:00 Theater
Blond & Cynisch

Do 13 okt

Nina Bobo: Joop
20:00 Theater
De Passant / Koen Verheijden

Wo 2 nov

Fun and Games
20:00 Theater
Via Rudolphi Producties / Theater Bellevue

Do 3 nov

Past Present Zero
20:30 Dans
Denden Karadeniz / Zero Dance Theatre

Vr 4 nov

LENTE/22/K
20:30 Dans
LIBI / Ryan Djojokarso

Wo 9 nov

Oroonoko
20:00 Muziektheater
Orkater/De Nieuwkomers / UMA
Het gras is hier groener
20:30 Dans
Dunja Jocic

Vr 25 nov

Infinity Chan
20:30 Theater
Eva Line de Boer / Het Zuidelijk Toneel

Za 3 dec

Double Bill: LABA & Shadow Boxer
20:00 Interdisciplinair
Club Guy & Roni invites Mohamed Yusuf Boss / Lunatics & Poets

Di 6 dec

Emma Watson - The Play
20:00 Theater
Caro Derkx / Frascati Producties

Wo 7 dec

Dansclick #24: X_YUSUF_BOSS - LÍX
20:30 Dans
Korzo / BNG Cultuurfonds

Vr 16 dec

Yy
20:00 Woordkunst
Poezieboys / Coproducers

Do 12 jan

Being Wrong and How to Admit It
20:00 Theater
Productiehuis Theater Rotterdam / Zarah Bracht

Do 19 jan

Rubens Meisjes
20:00 Theater
Club Lam

Wo 1 feb

La Despedida
20:30 Dans
LAVA Collective

Vr 3 feb

A Masterpiece
20:00 Interdisciplinair
Het Zuidelijk Toneel / Dennis Vanderbroeck

Do 9 feb

Anne-Fay's Reaspora
19:30 Muziektheater
DOX

Za 18 feb

SatisFactory
20:00 Theater
Booi Kluiving / Feikes Huis / De Nieuwe Oost

Wo 22 feb

Ultimately Untamed
20:00 Interdisciplinair
Merel Severs

Vr 24 feb

DARKMATTER
20:30 Interdisciplinair
Cherish Menzo / Frascati Producties / GRIP i.s.m. De Coproducers

Za 4 mrt

My First Tragedy: Iphigineia
20:00 Interdisciplinair
Noord Nederlands Toneel

Za 1 apr

Dieven
20:00 Theater
Toneelschuur Producties / Jessie L’Herminez

Wo 5 apr

Dance Me to the End of Love
20:30 Theater
Frascati Producties / Floor Houwink ten Cate

Vr 14 apr

Happy in Holland
20:00 Theater
Via Rudolphi Producties / Theater Bellevue / ROSE Stories

Wo 19 apr

Not All Is Lost
20:00 Theater
Theater Rotterdam / Davy Pieters

Wo 26 apr

Yuki's Revenge
20:00 Theater
Orkater/De Nieuwkomers: Johnny Come Lately

Wo 17 mei

De Tempel
20:00 Theater
Nic Bruckman Projecten / Firma MES

Vr 19 mei

Double Bill: Through & nieuw werk
20:00 Dans
Korzo / Justin de Jager / Poernima Gobardhan

Za 20 mei

Hamlet en Ophelia
20:30 Theater
Toneelschuur Producties / Internationaal Theater Amsterdam / Mateusz Staniak