Update
Schalkwijk aan Zee: samen aan de Molenplas
Een dag vol ontmoeting, muziek en creativiteit: op zondag 6 september keert Schalkwijk aan Zee terug naar het Molenplaspark, dit jaar met een workshop in samenwerking met de Schuur.
Al sinds 2012 brengt het festival bewoners van Schalkwijk samen. Na de eerste editie op het terrein van het voormalige belastingkantoor aan de Surinameweg verhuisde het festival in 2013 naar de Molenplas. Inmiddels is het een vaste ontmoetingsplek voor bewoners uit de wijk.
Dit jaar is ook de Schuur aanwezig tijdens Schalkwijk aan Zee. Troupe Courage verzorgt in samenwerking met de Schuur op locatie de workshop Spelen met maskers. Kinderen van 8 tot 12 jaar ontdekken hoe ze met hun lichaam en verbeelding allerlei personages kunnen spelen. De workshop is voor maximaal 16 deelnemers en ouders mogen natuurlijk ook meedoen.
Schalkwijk aan Zee vindt plaats op zondag 6 september 2026 van 12.00 uur tot 19.00 uur in het Molenplaspark in Haarlem Schalkwijk. De exacte tijden voor de workshop worden nog bekend gemaakt.
Met workshop
Speel, verkleed en verander in iemand anders tijdens deze maskerworkshop! Geschikt voor kinderen tussen de 8 en 12 jaar, ouders mogen ook meedoen. Lees de details hier.
Bekijk hier het hele programma van Schalkwijk aan zee.
Programma
Geen voorstellingen gevonden met de geselecteerde filters.