di 31 maart 2026

Theater

HIT Theater en Dans

Zo’n 110 jongeren uit de regio volgen 3 masterclasses van professionals en studenten uit het vak op het gebied van dans, theater, film, muziek en beeldende kunst. Op dinsdag 31 maart pakken de deelnemers van HIT Theater en HIT Dans het podium van de Schuur en treden ze op voor publiek.

Iedereen heeft talent; iets waar je blij van wordt als je ermee bezig bent en dat iets in je losmaakt. HIT laat je op een laagdrempelige manier kennismaken met verschillende kunsten.

HIT is een talentonwikkelingsprogramma voor middelbare scholieren uit Zuid-Kennemerland. Het is een project van voortgezet onderwijsscholen en wordt grotendeels gefinancierd door de gemeente Haarlem. De organisatie is in handen van Hart.

  • Presentatie Karim Selim
  • Coaches HIT Dans Artiest Gene Power en studentcoaches Isis Henzen en Loïs de Jongh (Nova College Danser)
  • Coaches HIT Theater Theatermaker Merijn van Beusekom en studentcoaches Max Goeiliken en Ilai Benjamin (Nova College Acteur)
  • Organisatie Hart
  • Met dank aan Gemeente Haarlem, De Hartenlust, Spaarne College, ECL, Haarlem College, Montessori College Aerdenhout, Het Schoter, Coornhert Lyceum en Van Voorthuijsenschool

Tickets

De laatste films- en theatertips wekelijks in je mailbox?

Stuur mij wekelijks theater- en filmtips.