Programma (op datum) | Schuur
  • Datum vanaf
  • Verwacht
Je filtert op kerstvakantie
Wis filters

Do 11 aug

Knor
11:00 Familiefilm
Mascha Halberstad
The Story of My Wife
11:15 Film
Ildiko Enyedi
Un Autre Monde
13:00 Film
Stéphane Brizé
Knor
15:00 Familiefilm
Mascha Halberstad
La Ruche
15:15 Film
Christophe Hermans
Maternal
16:45 Film
Maura Delpero
Fire of Love
17:00 Documentaire
Sara Dosa
Clara Sola
19:00 Film
Nathalie Álvarez Mesén
Mes freres et moi
19:15 Film
Yohan Manca
La Haine
21:00 Film
Mathieu Kassovitz
Les Intranquilles
21:15 Film
Joachim Lafosse
Peter von Kant
21:30 Film
Francois Ozon

Vr 12 aug

Coppelia
11:00 Familiefilm
Jeff Tudor
El buen patrón
11:15 Film
Fernando León de Aranoa
Maternal
13:00 Film
Maura Delpero
Clara Sola
14:00 Film
Nathalie Álvarez Mesén
Knor
15:00 Familiefilm
Mascha Halberstad
Fire of Love
16:30 Documentaire
Sara Dosa
Un Autre Monde
17:00 Film
Stéphane Brizé
Clara Sola
19:00 Film
Nathalie Álvarez Mesén
Mes freres et moi
19:15 Film
Yohan Manca
A-HA: The Movie
21:00 Muziekfilm
Thomas Robsahm
Les Intranquilles
21:15 Film
Joachim Lafosse
Peter von Kant
21:30 Film
Francois Ozon

Za 13 aug

Knor
11:00 Familiefilm
Mascha Halberstad
The Story of My Wife
11:15 Film
Ildiko Enyedi
Un Autre Monde
13:00 Film
Stéphane Brizé
Knor
15:00 Familiefilm
Mascha Halberstad
La Ruche
15:15 Film
Christophe Hermans
Maternal
16:45 Film
Maura Delpero
Fire of Love
17:00 Documentaire
Sara Dosa
Clara Sola
19:00 Film
Nathalie Álvarez Mesén
Mes freres et moi
19:15 Film
Yohan Manca
Les Intranquilles
21:15 Film
Joachim Lafosse
Peter von Kant
21:30 Film
Francois Ozon

Zo 14 aug

Knor
11:00 Familiefilm
Mascha Halberstad
El buen patrón
11:15 Film
Fernando León de Aranoa
Maternal
13:00 Film
Maura Delpero
Clara Sola
14:00 Film
Nathalie Álvarez Mesén
Knor
15:00 Familiefilm
Mascha Halberstad
Fire of Love
16:30 Documentaire
Sara Dosa
Un Autre Monde
17:00 Film
Stéphane Brizé
Expat Cinema: Clara Sola
19:00 Film
Nathalie Álvarez Mesén
Mes freres et moi
19:15 Film
Yohan Manca
Les Intranquilles
21:15 Film
Joachim Lafosse
Peter von Kant
21:30 Film
Francois Ozon

Ma 15 aug

The Story of My Wife
11:00 Film
Ildiko Enyedi
Knor
11:15 Familiefilm
Mascha Halberstad
Mes freres et moi
13:00 Film
Yohan Manca
Peter von Kant
14:15 Film
Francois Ozon
Knor
15:15 Familiefilm
Mascha Halberstad
Les Intranquilles
16:15 Film
Joachim Lafosse
Forest - I See You Everywhere
16:45 Film
Benedek Fliegauf
Maternal
18:45 Film
Maura Delpero
Mamma Roma
19:00 Klassieker
Pier Paolo Pasolini
Clara Sola
20:45 Film
Nathalie Álvarez Mesén
Fire of Love
21:15 Documentaire
Sara Dosa

Di 16 aug

Knor
11:00 Familiefilm
Mascha Halberstad
El buen patrón
11:15 Film
Fernando León de Aranoa
Mamma Roma
13:00 Klassieker
Pier Paolo Pasolini
Clara Sola
14:00 Film
Nathalie Álvarez Mesén
Coppelia
15:15 Familiefilm
Jeff Tudor
Fire of Love
16:30 Documentaire
Sara Dosa
Maternal
17:00 Film
Maura Delpero
Clara Sola
19:00 Film
Nathalie Álvarez Mesén
Mes freres et moi
19:15 Film
Yohan Manca
Les Intranquilles
21:15 Film
Joachim Lafosse
Peter von Kant
21:30 Film
Francois Ozon

Wo 17 aug

Knor
11:00 Familiefilm
Mascha Halberstad
Maternal
11:15 Film
Maura Delpero
Un Autre Monde
13:00 Film
Stéphane Brizé
Clara Sola
14:00 Film
Nathalie Álvarez Mesén
Knor
15:00 Familiefilm
Mascha Halberstad
Belle
16:30 Familiefilm
Mamoru Hosoda
Fire of Love
17:00 Documentaire
Sara Dosa
Clara Sola
19:00 Film
Nathalie Álvarez Mesén
Forest - I See You Everywhere
19:15 Film
Benedek Fliegauf
Les Intranquilles
21:15 Film
Joachim Lafosse
Mes freres et moi
21:30 Film
Yohan Manca

Do 18 aug

Twente op Film - Zo doo wiejleu dat
19:00 Documentaire
Erik Willems

Zo 21 aug

Tarzan
11:00 Jeugdtheater
Ila van der Pouw / Klein Caprera
A Parked Life
11:15 Documentaire
Peter Triest
Tarzan
13:00 Jeugdtheater
Ila van der Pouw / Klein Caprera
Expat Cinema: Alcarràs
19:00 Film
Carla Simón

Di 23 aug

Destello bravío
19:00 Film
Ainhoa Rodríguez

Wo 24 aug

Everything Everywhere All At Once
21:00 Film

Do 25 aug

The Rocky Horror Picture Show
21:00 Muziekfilm

Vr 26 aug

Italo Disco: The Sparkling Sound of The 80s
21:00 Muziekfilm
Alessandro Melazzini

Zo 28 aug

Superjuffie
14:30 Muziektheater
De Toren van Geluid
Expat Cinema: Oldboy
19:00 Film
Park Chang-Wook

Ma 29 aug

Oldboy
19:30 Film
Park Chang-Wook

Wo 31 aug

The Princess
19:00 Documentaire
Ed Perkins

Do 1 sep

Silence of the Tides
20:00 Documentaire

Vr 2 sep

Boiling Point
20:00 Film

Za 3 sep

Orphée
16:00 Film
Jean Cocteau
The Last Waltz
20:00 Documentaire

Zo 4 sep

O Brother, Where Art Thou?
13:30 Film
Ethan & Joel Cohen
Expat Cinema: Decision to Leave
19:00 Film
Chan-Wook Park

Di 6 sep

Evolution
19:00 Film
Kornél Mundruczó

Wo 7 sep

Woman in the Dunes
19:30 Film
Hiroshi Teshigahara

Do 8 sep

Daten met programmeurs
16:00 Caféprogramma
Schuur Magazine Live
20:00 Theater

Vr 9 sep

Loading Dock Sessions
21:30 Woordkunst
Doorgedraaid
22:00 DJ

Za 10 sep

Open Podium Film
14:00 Film
Open Podium Theater en Dans
15:00 Interdisciplinair
Open Podium Woordkunst
16:00 Caféprogramma